English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Moravskoslezský > Nový Jičín > Zámeček pod hradem

Zámeček pod hradem

Nový Jičín


Zámeček pod hradem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Zámeček Pod Hradem se nachází v klidné lokalitě Starého Jičína, v těsné blízkosti města Nový Jičín. Nabízí klimatizované pokoje i apartmá a Wi-Fi zdarma. V hotelové restauraci se podávají jídla tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkovat lze zdarma přímo na místě. Hotel poskytuje apartmá a pokoje s LCD TV, minibarem a dřevěným nábytkem. Některá apartmá mají vířivku a zařízenou terasu. Ve starobylém hotelovém sklípku se podává široká škála pečlivě vybraných vín z celého světa. Hrad Starý Jičín je odtud vzdálený 1 km. Oblast Beskyd je vhodná pro turistiku a cykloturistiku. Letiště Mošnov je vzdálené 19 km od Starého Jičína. Do Ostravy to máte do 38 km.

Umístění:

K přednostem umístění našeho hotelu patří výborná dostupnost do  okolních měst Nový Jičín, Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí či  Frýdek-Místek, blízkost mezinárodního letiště Leoše Janáčka Ostrava-Mošnov a  celá řada turisticky atraktivních míst. Obec Starý Jičín je křižovatkou  cyklotras a tedy výborným místem pro cykloturistiku. V blízkém okolí se  nachází památková rezervace Nový Jičín s ojedinělou expozicí  kloboučnického muzea. Pro milovníky horských kol, turistiky, golfu, lyžování a  mnoha dalších sportů nabízí dostatek příležitostí k vyžití nedaleké  Beskydy.

Ubytování:

K dispozici je pro naše hosty celkem 18  dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmány. Každý pokoj je individuálně  navržen a má své nezaměnitelné kouzlo. Dva z apartmánů mají vlastní vířivou  vanu, romantické novomanželské apartmá je situováno v zámecké věži. Pokoje jsou zařízeny moderním avšak stylovým  vybavením, které doplňuje atmosféru a styl historického sklepení restaurace.  Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením,  klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení  k internetu WiFi, televize a satelitní přijímač. Příjemným doplňkem  vybavení je minibar s nabídkou nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně  za ubytování.

Stravování:

Při Vaší návštěvě restaurace Zámeček pod hradem si jistě vyberete z široké nabídky tradičních českých a zahraničních pokrmů a pečlivě volených vín z celého světa. Stylová restaurace je situována v historickém sklepení, které bylo dle dochovaných historických pramenů již v osmnáctém století využíváno ke skladování piva. Jedná se o jedinečnou kamennou stavbu s vysokými klenbami. Restaurace je rozdělena do několika stylově zařízených sekcí, které skýtají možnost ničím nerušeného stolování. Pro obchodní jednání či slavnostní příležitost je možné využít rytířského salónku pro dvanáct osob, který je zcela oddělen od ostatních částí restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz