English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Zámek Jeseník nad Odrou

Jeseník nad Odrou


Zámek Jeseník nad Odrou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zámek Jeseník nad Odrou se nachází na břehu rybníka v obci Jeseník nad Odrou.

Najdete zde luxusně vybavené apartmány a pokoje. Zámek obklopuje krásný park s jízdárnou. K dispozici je také restaurace rozdělená do dvou částí s celkovou kapacitou 38 osob.

Chystáte oslavit firemní úspěchy, uspořádat firemní meeting nebo kongres? Případně oslavu narozenin, úspěšného ukončení studia nebo křtiny? Díky nevšednímu zámeckému prostředí se Vaše akce stane jedinečnou vzpomínkou všech zúčastněných. Ve spolupráci s pečlivě vybranými dodavateli pro Vás rádi zajistíme další doprovodné služby.

Nový úhel pohledu lépe získáte v okouzlujícím kreativním prostředí zámku a jeho parku než v konferenční místnosti uprostřed města.

Je zde možnost projížďky na koních, které jsou ustájeny přímo v areálu hotelu.

V okolí se můžete věnovat turistice, a to pěší i na kole. Hotel nabízí půjčení kol.

Umístění:

Nedaleko začíná Chráněná krajinná oblast Poodří, která nabízí krásné lužní lesy a nivní louky. V blízkém Příboru můžete navštívit rodný dům Sigmunda Freuda. V Kopřivnici je k vidění muzeum automobilky Tatra či expozice na počest místního rodáka Emila Zátopka. Nedaleký Rožnov pod Radhoštěm je známý především díky unikátnímu skanzenu v přírodě. Od ubytování to není vůbec daleko ani do Moravskoslezských Beskyd, ve kterých najdete mnoho turistických tras pro pěší i cyklisty.

Ubytování:

Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení s toaletou a vanou. Na každém pokoji naleznete televizor, přezuvky a hygienické potřeby zdarma. Některé pokoje mají posezení.

Stravování:

Jídlo si můžete užít v zámecké restauraci. Ta je rozdělena do dvou částí a disponuje kapacitou až 38 osob
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz