English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Osečná > U dvou půlek

U dvou půlek

Osečná


U dvou půlek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nachází se v malebné obci Kotel,nedaleko od lázní Kundratice(specializace na pohybové ústrojí) a horského hřebene Ještěd.Objekt je vybaven cca 12 lůžky ve čtyřech pokojích a velké společenské místnosti v přízemí, s krbovými kamny a starožitnou pecí též na spaní. Plné soukromí je při cca 8 osobách. Kromě společenské místnosti je k dispozici také kryté venkovní posezení s krbem, grilem i udírnou, infrasauna pro 3-4 osoby a nove take kryty vyhrivany bazen.

Umístění:

Objekt je zasazen v borovicových lesích v blízkosti unikátní Čertovy stěny a rašelinových lázní, dominantou je horský hotel Ještěd, ideální terény pro zimní  i letni sporty, turisty a cyklisty. Známý rekreační areál Hamerské jezero je v dosahu 7km. Obec Kotel se proslavila tisíciletou lípou zvolenou stromem roku.

Ubytování:

4 pokoje se nacházejí v prvním patře, jsou atypické ,vybavené starožitným nábytkem a doplňky dokreslující starobylý ráz objektu a to vše při zachování plného komfortu užívání.

Stravování:

Moderní plně vybavená kuchyň s dostatkem příborů, nádobí a všech kuchyňských pomůcek je součástí společenské místnosti. Malý obchůdek je cca 150m.Ostatní obchody,služby a restaurace jsou v Osečné na náměstí. ( 1,8km )
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz