English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Clarion GRANDHOTEL Zlatý Lev

Liberec


Clarion GRANDHOTEL Zlatý Lev
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Clarion Grandhotel Zlatý lev nabízí 24 hodinovou recepci a služby concierge, pokojová služba, vysokorychlostní internet na pokojích a v hotelové hale, konferenční prostory pro 400 osob, wellness centrum, beauty studio, hlídané parkoviště a nekuřácké pokoje.
Dále internet, kosmetický salón, kadeřníka, směnárnu, prádelnu, hotelové taxi.

Umístění:

Tento překrásný Grandhotel byl slavnostně otevřen v roce 1906 a jeho umístění navazuje na parkovou zónu a zámek města Liberce. Historická budova hotelu je situována přímo v městském centru, jen 200 m od pěší zóny s obchody.

Ski areál Ještěd je vzdálen pouze 5,5 km od hotelu. Vzdálenost do Prahy je 100 km.

Ubytování:

Clarion Grandhotel Zlatý lev má kapacitu 225 lůžek převážně v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pýchou hotelu je secesní apartmán pro náročné hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem nebo vanou, TV, SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou.

Stravování:

Stylová restaurace s kapacitou až 150 míst nabízí vybrané speciality místní i mezinárodní kuchyně připravované s maximální péčí. Denně otevřeno od 11.00 do 23.00 hod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz