English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Liberecký > Harrachov > NaturaPark Resort ***

NaturaPark Resort ***

Harrachov


NaturaPark Resort ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

NaturaPark Resort *** má ideální polohu v širším centrum Harrachova, 200 metrů od lyžařského a sportovního areálu Zákoutí a 300 metrů od centra. Ubytování s elegantním interiérem nabízí v kategorii Holiday a Luxury dostatek soukromí v klidném prostředí. Každý chalet má k dispozici terasu, jedno kryté nebo povrchové parkovací stání a velký obývací prostor s posezením, jidelním koutem a vybaveným kuchyňským koutem. Celý resort je obestřen zelení s klidnou atmosférou a k dispozici jsou dětská hřiště včetně arény pro míčové hry nebo zahradní gril.

NaturaPark Resort *** je výchozím bodem mnoha značených turistických tras a cyklostezek. V sousedním **** hotelu vzdáleném jen 50 metrů je možné využít wellness a krytou tenisovou halu.

Ubytování:

NaturaPark Resort *** nabízí chalety v kategorii Holiday a Luxurry.

Holiday chalet nabízí vlastní obývací prostor s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu, tři samostatné ložnice, která mají velká manželská 2lůžka a dvě místnosti mají čtyři samostatná přistýlková lůžka a vlastní sociální zázemí. Maximální kapacita je 10 lůžek včetně přistýlek.

Luxury chalet nabízí vlastní obývací prostor s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu, tři samostatné ložnice z nichž jedna ložnice má samostatné lůžko, dvě ložnice mají velká manželská 2lůžka a jednu velkou manželskou postel, a jednu místnost se třemi přistýlkami. Maximální kapacita je 9 lůžek včetně přistýlek. Luxury chalet je ideálně orientován na panorama skokanských můstků.

Stravování:

V případě příplatkové nabídky je balená snídaně doručována každý den mezi 8:00 a 9:00 na chalet.




© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz