English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartmány Slunce

Harrachov


Apartmány Slunce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion SLUNCE v Harrachově nabízí ubytování ve zcela nových komfortně zařízených apartmánech. Penzion umožňuje ubytování rodinám, ale i větším skupinám při zachování plného soukromí (celkem až pro 24 osob). Každý apartmán má vlastní kuchyňskou linku, koupelnu a toaletu. Apartmány jsou nekuřácké.

Apartmány SLUNCE mají naprosto ideální polohu - nachází se přímo v centru Harrachova (250m lanová dráha na Čertovu horu), ale přesto na klidném místě. Restaurace, půjčovny lyžařských potřeb, sportovní vyžití ... vše v docházkové vzdálenosti. 

Umístění:

Harrachov je známým centrem turistiky a zimních sportů. Celé území je protkáno bezpočtem turistických a cyklistických tras, desítkami kilometrů upravovaných a značených lyžařských stop a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti. V létě je návštěvníkům k dispozici např. bobová dráha, squash, fitness, relax centrum, bowling, Krkonošské cyklobusy, půjčovny kol, ...

Hlavní dominantou města, která upoutá každého návštěvníka v každém ročním období a z našich apartmánů je krásně vidět, je silueta mamutího skokanského můstku na pozadí Čertovy hory (1022 m n.m.). Harrachov je známým dějištěm mezinárodních závodů v klasických lyžařských disciplínách, zejména ve skocích na lyžích. První lyžařský můstek zde byl postaven již v roce 1920.

Ubytování:

V horském středisku Harrachov v Krkonoších nabízíme k pronájmu 4 komfortně a útulně zařízené apartmány s celkovou kapacitou až 24 osob. Všechny apartmány jsou nové a mají k dispozici lyžárnu a parkoviště. Apartmány jsou nekuřácké.

Stravování:

V blízkosti apartmánů se nachází velké množství restauračních zařízení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz