English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Horská Chata Děvín

Zdobnice


Horská Chata Děvín
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Horská Chata Děvín se nachází na poklidném místě v obci Zdobnice v Orlických horách. Pronajmout si můžete celý objekt s celkovou kapacitou 25 osob.  

Chatu najdete přímo nad lyžařským areálem. Naskytne se vám krásný výhled na sjezdovky. V létě i v zimě najdete v okolí mnoho příležitostí pro trávení volného času.

V samotné chatě najdete elektronické šipky, fotbálek a kulečník.

Parkovat je možné vedle chalupy. 

Umístění:

Orlické hory nabízí vyžití v každém ročním období. V létě se můžete vypravit na některý z místních vrcholů, připraveny jsou značené pěší i cyklistické stezky. Příznivci historie jistě zavítají na nedaleké hrady Počtejn nebo Opočno, zámky Náchod či Doudleby. K vidění jsou také dělostřelecké tvrze a další pozůstatky československého opevnění z let 1935 – 1938. V teplých letních dnech jistě oceníte koupaliště v Rychnově nad Kněžnou či Pastvinskou přehradu. V zimě na vás čeká přímo pod chatou lyžařský areál. Další lyžařské areály jsou rozesety po celém okolí. Pro běžkaře jsou upravovány kilometry bílých stop.

Ubytování:

Chata se pronajímá celá a její součástí jsou tři apartmány, každý s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Na některých apartmánech jsou k dispozici televizory. Součástí je i společenská místnost s vybavenou kuchyní a výčepním zařízením.

Stravování:

Jídlo si můžete připravit v plně vybavené kuchyni, která je součástí každého z apartmánů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz