English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Obzor - Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou


Hotel Obzor - Pec pod Sněžkou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Obzor leží asi 250 metrů od dolní stanice lanovky na sjezdovce Hnědý vrch (Braunberg). Vzdálenost od hotelu k běžeckým a turistickým tratím na hřebenech Krkonoš je kolem tří kilometrů. Ideální poloha ve stínu Sněžky tak nabízí nejen vyžití v podobě zimních sportů, ale i mnoho příležitostí k relaxaci a aktivní dovolené v průběhu roku. Hotel v roce 2017 prošel celkovou rekonstrukcí, kapacita hotelu je 74 lůžek. Přímo uvnitř hotelu se nachází kulečníkový stůl, minifotbálek a šipky. Součástí hotelu je restaurace a bar.

Umístění:

Hotel se nachází v srdci Krkonoš nedaleko nejvyšší hory Sněžky. Jeho poloha zhruba v polovině kopce nabízí odpočinek od turistického ruchu, je obklopen přírodou a nádhernými panoramatickými výhledy. 

Ubytování:

V nabídce je 74 lůžek v mnoha variantách pokojů. Pokoje mají vlasní WC a sprchu. Každý pokoj nabízí překrásný výhled na rozlehlé krkonošské kopce.  

Stravování:

Stravování je zajištěno v restauraci s barem. Výbornou kuchyni doplňuje množství minutkových jídel a točené pivo Plzeň.

Na baru si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních vín a ostatních alkoholických nápojů za příznivou cenu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz