English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Pec pod Sněžkou > Chalupa Pultarka

Chalupa Pultarka

Pec pod Sněžkou


Chalupa Pultarka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Původní historická roubená chalupa ležící nad Pecí pod Sněžkou v údolí zvaném Javoří důl. Poskytujeme ubytování pro skupiny i jednotlivce preferující vlastní vaření. Chalupa je díky své poloze ve vysoké nadmořské výšce 950mn.m. v srdci Krkonošského národního parku vhodná především pro celoroční pobyty rodin s dětmi. Vlek Javořák délka 500m na protilehlém svahu je napojen na vleky Skiresortu v Pec pod Sněžkou. V letě ideální výchozí bod pro turistiku v oblastí východních Krkonoš

Stravování je vlastní, vaření je v zařízené kuchyni společné pro všechny hosty. Na chalupě je stylové posezení ve společenské místnosti s kachlovými kamny nebo ve vstupní hale.

Umístění:

Na protějším svahu je veřejný vlek Javořák 500m a dva menší vleky. Skicentrum v Peci pod Sněžkou je snadno dostupné přímo na lyžích (přes vlek Javořák). Běžecké tratě s upravovanou stopou začínají kousek nad chalupou na Vlašském vrchu. Odtud se snadno dostanete na Černou horu, Pražskou boudu, Bufet na rozcestí či Výrovku. V létě si přijdou na své milovníci turistiky. Není těžké navštívit krásná místa jako např. Sněžku, Luční boudu či Výrovku. V blízkém okolí na Vás čeká řada zajímavých míst - skalní město Adršpach, zámek Kuks, Babiččino údolí, Vrchlabí s možností vyhlídkových letů, pevnosti a opevnění - Josefov, Dobrošov, Stachelberg.

Ubytování:

Chalupa nabízí ubytování v zařízených dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Útulné pokojíky obložené dřevem jsou vytápěny akumulačními kamny.

Objekt se pronajímá pouze jako celý objekt. 

Stravování:

V chalupě je zařízená kuchyn pro vlastní vaření s el.sporákem, mikrovlnkou, lednicí, mrazničkou, varnou konvicí a posezením.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz