English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Vyhlídka Náchod

Náchod


Penzion Vyhlídka Náchod
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

PENZION VYHLÍDKA NÁCHOD se nachází uprostřed přírody ve velmi příjemném a klidném prostředí s krásným výhledem do širokého okolí, které přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Je součástí areálu Wellness Hotelu Vyhlídka Náchod. Svým nadstandardním vybavením zajišťuje ubytovaným naprosté pohodlí, je vhodný pro strávení příjemné dovolené s partou přátel. Penzion Vyhlídka se pronajímá jako celek.

Umístění:

V okolí Náchoda se nachází několik cyklostezek, které krom cyklistů ocení i milovníci in-line skatingu. Nachází se zde také řada památek, mezi kterými byste neměli opomenout návštěvu Ratibořic- Babiččino údolí, opevnění z 2. světové války Dobrošov, Jiráskovy chaty, zámků v Náchodě a v Novém Městě nad Metují, údolí Pekla, ZOO Dvůr Králové nad Labem, podzemní chodby Josefov u Jaroměře, Adršpašské skalní město či polské město Kudowa Zdroj s lázeňskou promenádou a krásnou japonskou zahradou.

Ubytování:

K vybavení penzionu patří: TV/Sat, internet, automatická pračka, lednička-mraznička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, venkovní gril, sklo-keramická varná deska, pečící trouba, varná konvice, kávovar, veškeré nádobí, povlečení, ručníky. Příjemná slunná terasa s nádherným výhledem do okolí, s možností grilování, zcela jistě přispěje k nezapomenutelně stráveným dnům v tomto pohádkovém prostředí k dispozici jsou tři útulné ložnice 4+4+2os, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, obývací místnost s krbem, TV/Sat, koupelna + samostatné WC.

Stravování:

V ceně ubytování není zahrnuto stravování. V přilehlém wellness hotelu Vyhlídka je možnost dokoupení snídaní s bohatým snídaňovým bufetem doplněným ovocem a zeleninou nebo večeří, které  jsou podávány formou výběru z lákavého menu o dvou chodech. Ve stylové nekuřácké hotelové restauraci je možnost dokoupení i obědů, nabízí se však i příjemné posezení u kávy nebo sklenky dobrého vína s krásným výhledem na město Náchod a jeho široké okolí.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz