English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Vyhlídka Náchod

Náchod


Penzion Vyhlídka Náchod
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

PENZION VYHLÍDKA NÁCHOD se nachází uprostřed přírody ve velmi příjemném a klidném prostředí s krásným výhledem do širokého okolí, které přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Je součástí areálu Wellness Hotelu Vyhlídka Náchod. Svým nadstandardním vybavením zajišťuje ubytovaným naprosté pohodlí, je vhodný pro strávení příjemné dovolené s partou přátel. Penzion Vyhlídka se pronajímá jako celek.

Umístění:

V okolí Náchoda se nachází několik cyklostezek, které krom cyklistů ocení i milovníci in-line skatingu. Nachází se zde také řada památek, mezi kterými byste neměli opomenout návštěvu Ratibořic- Babiččino údolí, opevnění z 2. světové války Dobrošov, Jiráskovy chaty, zámků v Náchodě a v Novém Městě nad Metují, údolí Pekla, ZOO Dvůr Králové nad Labem, podzemní chodby Josefov u Jaroměře, Adršpašské skalní město či polské město Kudowa Zdroj s lázeňskou promenádou a krásnou japonskou zahradou.

Ubytování:

K vybavení penzionu patří: TV/Sat, internet, automatická pračka, lednička-mraznička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, venkovní gril, sklo-keramická varná deska, pečící trouba, varná konvice, kávovar, veškeré nádobí, povlečení, ručníky. Příjemná slunná terasa s nádherným výhledem do okolí, s možností grilování, zcela jistě přispěje k nezapomenutelně stráveným dnům v tomto pohádkovém prostředí k dispozici jsou tři útulné ložnice 4+4+2os, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, obývací místnost s krbem, TV/Sat, koupelna + samostatné WC.

Stravování:

V ceně ubytování není zahrnuto stravování. V přilehlém wellness hotelu Vyhlídka je možnost dokoupení snídaní s bohatým snídaňovým bufetem doplněným ovocem a zeleninou nebo večeří, které  jsou podávány formou výběru z lákavého menu o dvou chodech. Ve stylové nekuřácké hotelové restauraci je možnost dokoupení i obědů, nabízí se však i příjemné posezení u kávy nebo sklenky dobrého vína s krásným výhledem na město Náchod a jeho široké okolí.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz