English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Mladé Buky > Grund Resort Golf and Ski****

Grund Resort Golf and Ski****

Mladé Buky


Grund Resort Golf and Ski****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry. Profesionální personál hotelové restaurace Vás uvítá ve stylovém interiéru nebo na terase s výhledem na golfové hřiště a okolní krajinu. Součástí resortu je nové 18jamkové golfové hřiště s prvotřídním zázemím.

UBYTOVÁNÍ
- celkem 56 lůžek
- 24 dvoulůžkových pokojů
- 4 luxusní apartmány

WELLNESS
-bazén s protiproudem a masážní lavicí
-sauna
-multifunkční vana s vibračním dnem
-masáže klasické, sportovní i exotické

RESTAURACE
Restaurace je otevřená hotelovým hostům, golfistům, turistům a návštěvníkům z širokého okolí. Nabízíme mezinárodní kuchyni i krajové speciality a sezónní pokrmy připravované z kvalitních čerstvých surovin. Zajišťujeme vysokou kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a nabízí kombinace zajímavých chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, kdy Vás každý měsíc čeká speciální nabídka jídel. V hotelu můžete uspořádat různé firemní i soukromé akce: konference, jednání, školení, meetingy, teambuildingy, svatby, narozeniny, výročí a jiné rodinné oslavy.

KONGRESOVÉ SLUŽBY
Právě jste nalezli ideální místo pro vaše klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance! Naleznete zde kvalitní zázemí pro pořádání seminářů, školení, teambuildingů a incentivy, rautů, a dalších nejrůznějších společenských akcí, jako jsou svatby nebo narozeninové oslavy.

Konferenční místnost
-rozloha 62m2
-kapacita 35 - 45 osob
-multifunkční prostory, vybaveny nejmodernější technikou
-hodinový pronájem: Kč 1 500,-
-celodenní pronájem: Kč 7 600,-

VIP Room
-rozloha 32m2
-hodinový pronájem: Kč 900,-
-celodenní pronájem: Kč 3 500,-


GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Hru na hřišti s výhledem na krkonošská panoramata si vychutnejte ve společnosti přátel nebo pod dohledem profesionálního trenéra z PGA.

Umístění:

Hotel je v klidném prostředí, přímo na golfovém hřišti s výhledem na Sněžku.

Ubytování:

V hotelu je 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a minibarem. Samozřejmostí je připojení k internetu, které je zdarma.

Stravování:

Restaurace je otevřená hotelovým hostům, golfistům, turistům a návštěvníkům z okolí. Nabízíme mezinárodní kuchyni i krajové speciality a sezónní pokrmy připravované z kvalitních čerstvých surovin.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz