English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Hradec Králové > Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky

Hradec Králové


Hotel U Královny Elišky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V luxusním hotelu s rodinnou atmosférou nabízíme ubytovací a stravovací služby, pořádání kongresů, společenských akcí, relaxační služby v bazénu a sauně.

V celém areálu hotelu - v restauraci, kavárně a v kongresových prostorech je zavedeno internetové připojení hot-spot a Wi-Fi.

Parkování pro hosty hotelu nebo restaurace je zajištěno na náměstí ( cena 100,-Kč/noc, max. 500,- Kč/pobyt ), kde má hotel k dispozici 13 parkovacích míst a je nutné označit vozidlo parkovací kartou, kterou hosté obdrží v recepci hotelu. Kartu je možné zajistit při rezervaci ubytování. Další parkovací plochy jsou na sousedním Velkém náměstí (cca 300 m od hotelu) a jsou zpoplatněny.

Ubytování:

Hotelovým hostům nabízíme ubytování ve 33 světlých, dostatečně prostorných pokojích.
Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, internetem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Stravování:

Stylově zařízená restaurace nabízí 46 míst k sezení u prostorných stolů. V restauraci a kavárně je hostům k dispozici internetové připojení Wi-Fi.

Restaurace je nekuřácká, ale pro kuřáky máme určený prostor v přilehlé samostatné kavárničce nebo na barových židličkách u baru restaurace.

!Ke zkvalitnění našich služeb prochází restaurace a kongresový sál menšími úpravami a v plném provozu budou hostům opět sloužit od 1.11.2011!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz