English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Královéhradecký > Hradec Králové > Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky

Hradec Králové


Hotel U Královny Elišky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V luxusním hotelu s rodinnou atmosférou nabízíme ubytovací a stravovací služby, pořádání kongresů, společenských akcí, relaxační služby v bazénu a sauně.

V celém areálu hotelu - v restauraci, kavárně a v kongresových prostorech je zavedeno internetové připojení hot-spot a Wi-Fi.

Parkování pro hosty hotelu nebo restaurace je zajištěno na náměstí ( cena 100,-Kč/noc, max. 500,- Kč/pobyt ), kde má hotel k dispozici 13 parkovacích míst a je nutné označit vozidlo parkovací kartou, kterou hosté obdrží v recepci hotelu. Kartu je možné zajistit při rezervaci ubytování. Další parkovací plochy jsou na sousedním Velkém náměstí (cca 300 m od hotelu) a jsou zpoplatněny.

Ubytování:

Hotelovým hostům nabízíme ubytování ve 33 světlých, dostatečně prostorných pokojích.
Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, internetem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Stravování:

Stylově zařízená restaurace nabízí 46 míst k sezení u prostorných stolů. V restauraci a kavárně je hostům k dispozici internetové připojení Wi-Fi.

Restaurace je nekuřácká, ale pro kuřáky máme určený prostor v přilehlé samostatné kavárničce nebo na barových židličkách u baru restaurace.

!Ke zkvalitnění našich služeb prochází restaurace a kongresový sál menšími úpravami a v plném provozu budou hostům opět sloužit od 1.11.2011!
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz