English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Sunny Hill Cottages

Černý Důl


Sunny Hill Cottages
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chalupa SUNNY HILL COTTAGES, nacházející se cca 400 metrů od centra obce Černý Důl v Krkonoších, nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou.

Areál SUNNY HILL COTTAGES se skládá ze čtyř plně vybavených horských chalup. Každá chalupa nabízí ubytování až pro 9 osob. Všechny objekty mají společné dětské hřiště a venkovní bazén. Každá chalupa disponuje prostorem pro odkládání lyžařského vybavení.

Umístění:

Okolí je ideální pro každého, kdo hledá aktivní odpočinek. Všechny milovníka přírody jistě osloví klidné prostředí Krkonošského Národního parku. V přímé blízkosti chalup se rozkládá čistý les. U chalup je prostorná zahrada s dětským hřištěm a pískovištěm. 

Poloha chalupy je velmi vhodná pro lyžaře. Nejbližší lyžařský areál se nachází pouhých 800 metrů od chalupy.

Ubytování:

Každá chalupa nabízí čtyři velké ložnice, dvě koupelny s vanou a WC, velký obývací pokoj s TV SAT a vybaveným kuchyňským koutem (varná deska, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač, lednice, sada nádobí, jídelní stůl se židlemi). K dispozici je i pračka. Obytná plocha domu je okolo 170 m2. Celý objekt je vybaven stylovým dřevěným nábytkem, ložnice disponují kvalitním damaškovým povlečením.

Stravování:

Stravování hostů je vlastní. K vaření mohou hosté využít plně vybavený kuchyňský kout (varná deska, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, toustovač, lednice, sada nádobí, jídelní stůl se židlemi).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz