English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Chata Bystré

Bystré


Chata Bystré
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chata Bystré je přízemní objekt s bezbariérovým přístupem přímo v areálu koupaliště, 4- lůžkové pokoje (5x) s ledničkou, s předsíňkou, vhodné pro skupiny až 20 osob, rodinnou a individuální rekreaci. 

Stravování vlastní - k dispozici vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou včetně všeho potřebného nádobí, nebo v restauracích v okolí. Přes léto občerstvení na koupališti.

Jídelna ( s kuchyňkou ) slouží i jako společenská místnost, místnost s televizí, oddělená sociální zařízení pro ženy i muže ( sprchy ,umývárny a WC), vlastní parkoviště, možnost uložení bicyklů a lyží.

Umístění:

 Koupání , hřiště ( volejbal, nohejbal) v místě cca 50 m 
 Přehrada Rozkoš, 18 km - vodní sporty ( surfování, jachting),rybaření
 Houbaření přímo v okolí Bystrého
 V zimě dobré podmínky sjezdové lyžování i pro lyžařskou turistiku , nejbližší vleky 4 km v Sedloňově a v Dobřanech
 Lyžařské středisko Deštné je vzdálené 9 km
 Krytý plavecký bazén - v 8 km vzdálené Dobrušce, nebo v Deštném
 Cyklistické a pěší výlety v celé oblasti Orlických hor a podhůří, do polské části Bystřických hor a romantických skal Stolových hor - přes hraniční přechod nad osadou  Číhalka poblíž Olešnice v Orl.horách
 Výlety za krajovými pozoruhodnostmi- zámky Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod, městečko Dobruška(F.L.Věk), Hronov ( rodiště A.Jiráska), za rázovitými dřevostavbami ve Slavoňově, Liberku, Pekle, vojenskými pevnostmi Dobrošov, Hanička, atd.
 Možnost návštěvy Polska - lázeňská městečka Kudowa Zdroj, lyžařské středisko Zieleniec, přírodní krásy - např. Bludné skály atd. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz