English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Košický > Spišské Tomášovce > Grand Hotel Spiš

Grand Hotel Spiš

Spišské Tomášovce


Grand Hotel Spiš
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Grand Hotel Spiš *** - hory , voda, skály a čas dali vyrůst mohutným pláním a hlubokými roklemi , které jako oáza klidu napomáhají načerpání nových sil a harmonie v duši . Svou nejvyšší koncentrací roklin a jeskyní v Karpatském oblouku stal se Slovenský ráj jedním z nejnavštěvovanějších koutů Slovenska . A v tomto ráji na zemi stojí i náš hotel - Grand Hotel Spiš ***

V roce 1972 postaven av roce 2004 rekonstruovaný hotel Grand Hotel Spiš *** leží v atraktivním prostředí Slovenského ráje, pouhých 6 km od města Spišská Nová Ves , které je současně největším centrem v blízkosti Slovenského ráje . Je hospodářským , administrativním a kulturním centrem Spiše s bohatou historií .

Území Spiše , kde se Slovenský ráj a Grand Hotel Spiš *** nachází se pyšní nesmírným přírodním a kulturním bohatstvím , které zahrnuje i osobité skvosty dobové architektury. V nedalekém okolí najdete památky zařazené fondem UNESCO do světového kulturního dědictví . Jsou to Spišský hrad, Spišská kapitula , kostelík sv . Ducha v Žehře , ale i města Levoča a Spišská Nová Ves , které mají náměstí plné historických budov a muzeí.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v 22 - dvoulůžkových pokojích a 2 - apartmánech. Celková kapacita hotelu je 71 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní hygienické zařízení a TV / SAT. Některé pokoje jsou s možností přistýlky.

Stravování:

Ubytovaným hostům nabízíme stravování formou plné penze, případně polopenze.
Snídaně jsou podávány formou bufetu nebo výběrem ze snídaňového menu. Obědy a večeře - a la carte.
K dispozici je Vám stylová restaurace i útulná kavárna s krbem, kde ochutnáte dobrou kávu, koktejly a krajové dezerty.
Tyto gastronomické speciality ve spojení s kvalitními službami hotelového personálu umocní příjemný zážitek z Vaší návštěvy u nás.

V létě Vás a Vaše ratolesti jistě potěší letní terasa s kapacitou 60 míst a dětské hřiště situované na slunný jih.
K vybavení provozu patří i společenská místnost, kde pořádáme rodinné oslavy, svatby, ale i prezentace firem, či školení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz