English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Penzion Hanka Krompachy

Krompachy


Penzion Hanka Krompachy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Hanka Krompachy se nachází v tiché části na okraji města cca 450 m od lyžařského areálu Ski Plejsy, ideální pro rodiny s malými dětmi. Ze svahu lyžařského střediska Plejsy je možné dostat se k penzionu Hanka přímo na lyžích.

Ubytování je možné nejen během zimní sezóny, ale také v létě s možností návštěvy Spišského hradu, Dreveník, Slovenského ráje a jiných velmi zajímavých přírodních krás. Nabízíme: Chladnička, Dětská postýlka, Video, Připojení k internetu, Kabelová televize, Autobusové nádraží 400 m, vlakové nádraží 1500 m. Povídáme anglicky, německy a rusky. Možnost přípravy jídla na grilu, vegetariánská strava, příprava jídla na vlastní způsob.
Ubytování:Vybavení pokojů:
     1. podlaží - pokoje 1x2,1x3, 2x4, každý pokoj je vybaven s WC, sprcha, TV, SAT, DVD, internet, vlastní kino, na chodbě je zřízena společná kuchyňka s výbavou.
     2. podlaží - pokoje 1x3, 1x3 + přistýlka, každý pokoj je vybaven s WC, sprcha, kuchyňka s výbavou, TV, SAT, DVD, internet, vlastní kino.
     3. podlaží - pokoje 3x4 + samostatná kuchyně 3m x 5m, každý pokoj je vybaven TV, SAT, DVD, internet, vlastní kino, na chodbě je WC, sprcha, vana, samostatná kuchyň rozměry 3m x 5m s plnou výbavou.
     Samostatný domek - rozměr pokoje 5m x 5m, pokoj 1x4 + přistýlka, pokoj je vybaven WC, sprcha, kuchyňka s výbavou, TV, SAT, DVD, internet, vlastní kino.
     Samostatný pokoj - (4,5m x 3,5 m) na odkládání lyží, kol, snowbordů, jiného nářadí a předmětů.
     Vlastní hlídané parkoviště - cca 10 osobních aut nebo 1 autobus, případně 2-3 mikrobusy.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz