English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Vila Terrasse

Košice


Vila Terrasse
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Villa Terrasse je zařízená ve vintage stylu, vkusně a jemně mísí atmosféru francouzské oblasti Provence, koloniálním stylem, jemným chladem a luxusem zámku a teplým komfortem starobylých rodinných domů.

Villa Terrasse přináší do Košic zcela nový a originální typ ubytování pro ty nejnáročnější turisty, cestovatele, podnikatele, manažery, obchodní zástupce, rodiny na cestách nebo zamilované páry a kohokoliv, kdo navštíví Košice. Z ostatních ubytovacích zařízení ve městě se Villa Terrasse vyznačuje jedinečnou architekturou a zařízeními, osobní, přátelskou péčí o každého hosta, komfort, nezapomenutelnou atmosféru, ale také polohu na hranici rušného města a menšího městského parku.

Všichni hosté na každém kroku mohou očekávat originální starožitný nábytek a atmosféru, která dodává jedinečné detaily, v kontrastu s moderními plazmovými televizory nebo vysoce kvalitním wifi signálem všude ve vile.

Přestože vila nabízí jen malý počet pokojů, každý zákazník může od začátku do konce svého pobytu očekávat individuální péči a přátelskou atmosféru. 

Jedním z nejkrásnějších míst v celé vile je velká terasa s úchvatným výhledem na město a okolí, která slouží jako místo pro sklenici vína, vynikající kávu nebo bohaté snídaně v teplejších měsících (přibližně od května do října). V zimních měsících slouží k tomuto účelu útulný salonek, kde hraje dobová hudba, zatímco původní vybavení a svíčky doplňuje domácí atmosféra.

Ubytování:

Pokoje jsou prostorné a zároveň útulné, s maximálně pohodlnými postelemi, originálním a krásným nábytkem, závěsy, minibarem, velkou televizí, psacím stolem a dle výběru hostů, koupelnou nebo sprchou v koupelně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz