English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Hradbová

Košice


Penzión Hradbová
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzión Hradbová situovaný přímo v historicky nejstarší části královského města Košice, nabízí celoroční ubytování v 24 pokojích v příjemném, tichém prostředí. Pokoje splňují vyšší nároky na ubytování.

V našem penzionu najdete i moderní wellness, kde se můžete zbavit stresu a získat novou svěžest (relaxační bazén, finská sauna, parní sauna, masážní sprcha, vyhřívaná lehátka - tapidá, Kneippova koupel). Wellness je přístupné pouze pro ubytované hosty. Ubytovaní hosté oceňují možnost příjemného odpočinku v parku s jezírkem, ve vnitřním dvoře penzionu. Parkoviště pro ubytované hosty se nachází přímo před penzionem a je monitorované kamerovým systémem.

Kavárna v prostorách penzionu je přístupná i pro širokou veřejnost jako místo pro posezení s přáteli, rodinou nebo obchodními partnery. Pro ubytované hosty se zde podávají i bezplatné snídaně. V nevšedním prostředí s útulnou domácí atmosférou najdete pohodlí, klid, relax i svědomitý personál, připravený vždy poskytnout širokou škálu služeb a komunikující v anglickém i maďarském jazyce. Věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle a budete se k nám rádi vracet! Recepce je v provozu 24hod.

Umístění:Město Košice, druhé největší město ČR se nachází ve východní části Slovenska, nedaleko hranic s Maďarskem (20 km), Ukrajinou (80 km) a Polskem (90 km). Výhodná poloha udělala v minulosti z Košic důležitý bod na obchodních cestách, dnes je klíčovou hospodářskou aglomerací, ale i křižovatkou dopravních tras, k čemuž přispívá železniční uzel a mezinárodní letiště. Košice mají cca 240 000 obyvatel. V roce 2013 jsou Košice Evropské hlavní město kultury. Během tohoto období je v EHMK 2013 Košice připraven bohatý kulturní program.

Košice jako sídlo tří univerzit a významných průmyslových podniků soustřeďuje mnoho specializovaných vědecko-výzkumných pracovišť, převážně technického zaměření, ale také z oblasti veterinární medicíny a humanitních věd. Ve městě je zastoupen hutní a strojírenský průmysl, umístěná je zde skupina firem informačních a telekomunikačních technologií.
Ubytování:

Penzion Hradbová Košice nabízí ubytování v 24 pokojích. (2 jednolůžkové pokoje, 18 dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek, 4 apartmány s možností 4 přistýlek) Vybavení apartmánů: vlastní koupelna s toaletou, ložnice a obývací pokoj TV a kabelová přípojka WI-Fi internetové připojení telefon minibar kuchyňský kout rychlovarná konvice / káva, čaj hotelová kosmetika župan, pantofle fén Vybavení pokojů: vlastní koupelna s toaletou, ložnice TV a kabelová přípojka WI-fi internetové připojení telefon minibar kuchyňský kout / rychlovarná konvice hotelová kosmetika fén Pro ubytované hosty poskytuje penzion bezplatně snídaně, připojení na internet (WIFI) a vstup do wellness (v čase 18.00 - 22.00 hod. / Kromě měsíců červenec - září).

Stravování:

Pro naše klienty jsou v době od 07.00-10.00 hod připraveny grátis bufetové snídaně. V blízkosti penzionu se nachází množství různých restaurací, kde se můžete v klidu poobědvat i navečeřet.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz