English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Košický > Košice > Hotel Ambassador

Hotel Ambassador

Košice


Hotel Ambassador
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Luxusní Hotel Ambassador **** přímo v historickém a kulturním centru města Košice je připraven Vám poskytnout pohodlí domova. Najdete zde komfortní jedno a dvoulůžkové pokoje, příjemnou restauraci DIPLOMAT, nekuřáckou kavárnu Café AMBASSADOR, kuřáckou kavárnu Café BAYER, konferenční a banketové sál, relaxačně-odpočinkové prostory se saunou a vířivkou a další hotelové služby, které Vám jistě tento pocit zajistí. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu, parkování a internet.

Umístění:

Vychutnajte si pohlcujúcu atmosféru Starého mesta – najväčšej pamiatkovej rezervácie na Slovensku.

Pulzujúca Hlavná ulica a čarovné priľahlé uličky tvoria skutočné srdce Košíc, miesto s jedinečnou atmosférou, dušou, láskou. Objavte monumentálne stavby dómu a kostolov, paláce, magické zákutia, synagógy a miesta s pohnutou históriou... Ponorte sa do príbehov, ktoré neponúkne žiadne iné mesto.

Pešia dostupnosť hotela Ambassador:

Dóm Sv.Alžbety – 250 m Námestie Maratónu Mieru  – 150 m Štátne Divadlo Košice – 200 m Kaplnka Sv.Michala – 250 m Spievajúca fontána – 200 m Immaculata – 100 m Kunst halle – 400 m Dolná brána - 500 m Urbanova veža – 250 m Východoslovenské múzeum – 200 m Kultur park tabačka – 200 m Steel aréna – 1,5 km Hlavná železničná stanica Košice – 1,2 km Autobusová stanica Košice – 1,2 km Letisko Košice – 13,3 km ( autom )
Ubytování:

Komfortní klimatizované pokoje s nádechem historie, ale také moderní atmosférou, které hotel nabízí jsou vybaveny trezorem, koupelnou s WC, ledničkou s minibarem, telefonem, televizorem se satelitním příjmem, vysokorychlostním kabelovým i WIFI připojením na internet. Kapacita lůžek je 41 v 5 jednolůžkových a 18 dvoulůžkových pokojích.

Stravování:

Elegance a jemnost restaurace DIPLOMAT jistě přispěje k pohodlí z Vašeho pracovního či soukromého setkání, rodinné oslavy, nebo slavnostní večeře, ke které patří možnost vychutnat si výjimečné gastronomické speciality domácí i mezinárodní kuchyně .Café BAYER Vám nabízí příjemné posezení v elegantní kavárně pro kuřáky, široký výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů a vychutnání si šálku kvalitní kávy. Café AMBASSADOR je útulná kavárnička pro nekuřáky, vhodná i pro posezení s dětmi, která Vám jistě zpříjemní čas odpočinku během procházky. K šálku chutného čaje, kávy či čokolády si máte možnost vybrat z nabídky domácích dezertů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz