English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Košický > Košice > BEST WESTERN Hotel Roca***

BEST WESTERN Hotel Roca***

Košice


BEST WESTERN Hotel Roca***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

BEST WESTERN Hotel Roca Vám nabízí ubytování v několika typech pokojů a apartmánů, ideální pro Vaše krátkodobé i dlouhodobé pobyty v Košicích. Samozřejmým standardem u nás je klimatizace a bezplatné internetové připojení v každém pokoji, či apartmá. K dispozici je Vám hotelové parkoviště. BEST WESTERN Hotel Roca je snadno dostupný individuální i hromadnou dopravou.

Nabízíme Vám možnost zpříjemnit Váš pracovní či soukromý pobyt ubytováním v komfortu nově otevřeného hotelu ROCA Košice. Moderní, výhodně situovaný hotel zařízený ve stylu městské elegance  nabízí 57 klimatizovaných, komfortně zařízených ubytovacích jednotek s bezplatným vysokorychlostním připojením na internet a bohatou snídaní ve formě švédských stolů.

Zásnuby, svatby, oslavy výročí a setkání přátel obohacené o zážitkovou gastronomii talentovaného šéfkuchaře, elegantně prezentovány v klimatizovaném prostředí našeho hotelu s kapacitou společenského prostoru do 80 hostů.

BEST WESTERN Hotel Roca disponuje moderní konferenčním sálem ideální pro pořádání školení, firemních setkání, banketů či recepcí. Komfortní klimatizované prostory, možnost variabilního prostorového uspořádání konferenčního sálu, kompletní gastroslužby, soukromé parkoviště.

Ubytování:

Vybavení pokojů: kartový bezpečnostní systém, klimatizace s individuální regulací, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, wireless i kabelové připojení k internetu, LCD televizor se satelitními a rozhlasovými kanály, fén, pracovní prostor, telefon s přímou volbou

Vybavení apartmánů: koupelna s vanou a toaletou, klimatizace, wireless i kabelové připojení k internetu, LCD televizor se satelitními a rozhlasovými kanály, telefon s přímou volbou, fén, pracovní prostor, trezor, sedací kout s rozložitelný pohovkou (vhodný pro 4 hosty) , minibar

Stravování:

Restaurace BEST WESTERN Hotelu Roca se orientuje na kvalitní a čerstvé suroviny. Na jídelním liška najdete kulinářské speciality, ale i mediteranní kuchyni v novodobém pojetí. Na své si přijdou i vegetariáni, pro které máme připravenou širokou nabídku bezmasých jídel.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz