English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytování Biofarma Kobyle

Pšov


Ubytování Biofarma Kobyle
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Biofarma Kobylé nedakelo Karlových Varů - dovolená v Provence a přece v Čechách. Nachází se v překrásném koutě naší vlasti, a tím je v přírodní park Horní Střela, který vás zcela jistě uchvátí nedotčenou přírodou, kde potkáte opravdu jen málo lidí. Pokud tedy hodláte strávit klidnou a ničím nerušenou dovolenou, je naše Biofarma v Kobylé ideálním místem, vhodným i pro dovolenou s dětmi.
Máme pro vás připravené ubytování na nově zrekonstruovaném statku, do kterého se vejde 12 osob.

Jistě Vám přijde vhod i krytý, vyhřívaný bazén s vířivkou a saunou.

Večerní posezení u krbu pod pergolou naladí každou romantickou duši.

Můžete se také zapojit do života farmy - pobývat mezi zvířaty, jezdit na koni anebo i pracovat. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Milovníci cyklistiky okolo naší Biofarmy Kobylé najdou síť našich soukromých cyklotras.

 

Umístění:

Bečov nad Teplou (25km) - kostel sv. Jiří, muzeum hraček a historických motocyklů, nově zrestaurovaný relikviář svatého Maura

Manětín (9 km) barokní perla západních Čech"- nově opravený barokní zámek a s ním chodbou propojený kostel sv. Jana Křtitele, dále poutní kostel sv. Barbory.

Teplá (20 km) - děkanský kostel sv. Jiljí, sloup Nejsvětější Trojice, Klášter s druhou největší knihovnou v České republice.

Vladař (5 km) - Vrch Vladař se nachází nad pravým břehem řeky Střely a je typickou stolovou horou, jednou z výrazných dominant jižních výběžků Doupovských hor. Je chráněn jako Státní přírodní rezervace.

Ubytování:

K dispozici jsou 4 ložnice (celkem pro 12 lidí), velká společenská místnost s kuchyňským koutem a dvě koupelny.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz