English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > Olympia Hotel

Olympia Hotel

Karlovy Vary


Olympia Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech.

V lázeňském hotelu je poskytována komplexní lázeňská léčba. Všechny procedury jsou poskytovány pod jednou střechou. V nabídce jsou tradiční klasické i alternativní metody léčby: koupele, masáže, elektroléčba, termoléčba, magnetoterapie, lymfatická drenáž, oxygenoterapie, atd. ...

K dispozici je také fitness, sauna, solárium, whirlpool, hydroxer a bazén.

Umístění:

Nejlepší formou aktivního odpočinku jsou procházky po okolních lázeňských lesích (160 km značených turistických cest). Hotel nabízí plavání v termálních bazénech, možnost hrát tenis, golf, squash, kuželky, jízdu na koních, zapůjčení horského kola, rybolov na vlastním rybníku s piknikem,v blízkosti je sportovní střelnice, dostihové závodiště, a skvělé podmínky pro lyžování v blízkých horských střediscích Krušných hor.

Dále nabízí zájezdy do okolí lázeňská města, hrady a zámky, městské památkové rezervace, přírodní rezervace, ZOO, jeskyně, exkurse do proslulých značkových závodů pivovar, likérka, sklárna, porcelánka apod.

Karlovy Vary jsou městem mezinárodních filmových festivalů a festivalů moderní a klasické hudby, hudebních soutěží operní pěvecká soutěž, jazzový festival, soutěže lidových souborů apod. Během lázeňské sezony se na kolonádě uskutečňují promenádní koncerty,v průběhu celého roku pravidelné koncerty karlovarského symfonického orchestru a lázeňského orchestru. V divadle se konají dramatická, operní a operetní představení. Ve městě jsou kasina, diskotékové a taneční kluby, noční kluby.

Ubytování:

Ubytování je poskytováno v plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojích a apartmá vybavených vším komfortem: koupelna, WC, fén, mini bar, TV SAT, rádio, přístup k internetu, domácí video, přímý telefon.

Většina pokojů má výhled na okolní lázeňské lesy a překrásnou architekturu okolních lázeňských domů, ostatní pokoje jsou s výhledem do atria.

Stravování:

Snídaně se podávají formou švédského stolu, na oběd a na večeři je výběr z několika jídel dle každé diety, dále salátový a ovocný bufet. V restauraci na francouzský styl jsou podávána typická jídla české kuchyně i jídla mezinárodní kuchyně.

Lobby bar hotelu nabízí relaxaci v příjemném prostředí a výběr netradičních moučníků a míchaných nápojů.

Na požádání zajistíme oslavy různých jubileí, slavnostní večeře, cocktail party apod. Pro milovníky pikniků v přírodě zajistíme grilování masa a ryb na vlastním rybníku v romantickém zákoutí Karlových Varů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz