English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Karlovarský > Karlovy Vary > Hotel PROMENÁDA

Hotel PROMENÁDA

Karlovy Vary


Hotel PROMENÁDA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Náš romantický hotel vznikl rekonstrukcí dvou historicky cenných budov z 16. a 17. století.

Součástí hotelu je i Aquila wellness club a podzemní garáže.

Aquila Wellnes Club hotelu Promenáda je místo, kde Vás budeme hýčkat, oddáte se rozkoši odpočinku, ochutnáte pramen nové energie, náboj síly a pocit spokojenosti, nabízíme pro Vás bazén, saunu, vířivou vanu, parní lázeň, masáže klasické a relaxační, masáže plosky, body peeling a kosmetický salon.

Umístění:Sportovně ladění návštěvníci Hotelu Promenáda najdou mnoho možností ke svým aktivitám. Několik golfových hřišť, dostihová dráha, tenisové kurty, projížďky na kolech nebo na koních, to vše láká ke zdravému pohybu. Večerní návštěva divadla nebo koncertu bude pak příjemnou tečkou.
Ubytování:Žádný z pokojů se nepodobá druhému, přesto mají mnoho společného. Všechny jsou vybaveny koupelnou, WC, SAT TV, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internet WIFI.
Stravování:Kulinářské umění naších kuchařů potěší Vaše chuťové pohárky v hotelovém Gourmet restaurantu. Ve vinotéce objevíte nejen vína věhlasných světových značek, ale i kvalitní vína z rodinných vinic z oblasti jižní Moravy. Milovníci dobré kávy ocení chuť pravého italského espressa nebo cappuccina a domácích koláčů, které si vyberete v naší útulné kavárně.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz