English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Apartmány Galeta

Karlovy Vary


Apartmány Galeta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Galeta se nachází v samotném centru Karlových Varů, nedaleko termálních pramenů na Mlýnské kolonádě. Nebízí moderní a pohodlné ubytování s vlastním stravováním. Každý apartmán je pokryt Wi-Fi signálem, a to zdarma.

Součástí apartmánů je kuchyň, určená pro přípravu vlastních jídel. Apartmány jsou útulné a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou. Každý apartmán má vlastní koupelnu a WC.

Parkovat lze za poplatek na přilehlém parkovišti.

Umístění:

Apartmány Galeta se nachází v jedné z klidných okrajových čtvrtí v Karlových Varech – Drahovicích, 10minut chůze od centra. V blízkosti najdete lázeňské centrum s krytým bazénem. K hlavnímu vlakovému a autobusovému nádraží dojdete za 5 minut pěšky.

Ubytování:

Součástí apartmánů je kuchyň, určená pro přípravu vlastních jídel. Apartmány jsou útulné a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou. Každý apartmán má vlastní koupelnu a WC. Každý apartmán je pokryt Wi-Fi signálem, a to zdarma.

Stravování:

Stravování je vlastní. K přípravě jídel lze využít plně vybavenou kuchyňku. Nejbližší restaurace je cca 5 minut od apartmánu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz