English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Astoria

Jáchymov


Hotel Astoria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola, nacházející se přímo naproti ASTORII. Příjem klientů probíhá v recpeci Lázeňského centra Agricola. 

Hotel svým klientům nabízí malou společenskou místnost, která je vybavena TV a možnostíi připojení WiFi. ASTORIA je zapojena do projektu Cyklisté vítani. 

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou v ostatních lázeňských zařízeních.

Parkování je možné na parkovištích s obsluhou v areálu lázní (za poplatek). 

Ubytování:

Ubytovací kapacita: 103 lůžek v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích

Vybavení: sprcha nebo vana,  WC, SAT-TV, lednička, telefon, rádio.

Stravování:

Stravování probíhá přímo v hotelu ASTORIA formou bufetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz