English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa Pupa

Velké Bílovice


Villa Pupa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Villa Pupa se nachází v největší vinařské obci v České republice a jedné z nejatraktivnějších oblastí Jižní Moravy, ve Velkých Bílovicích. Po 8 km jízdy se dostanete do Lednicko – Valtického areálu a po 3 km k dálnici Brno – Bratislava.

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve dvou apartmánech z nichž každý pojme maximálně 6 hostů ve 3 dvoulůžkových pokojích. Ralaxaci po dni plném výletů nabízí zahrada s možností posezení a grilování. Nechybí zde ani wellness se saunou a vířivkou, letní bazén či úschovna kol. Parkování vozů je zajištěno u aparmánového domu.

Ubytování:

Villa Pupa má k dispozici dva aprtmány. V každém aparmánu jsou k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje, koupelna s se sprchovýk koutem, vanou a toaletou a samostatná toaleta. Dále je součástí společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, lednice, MK trouba, kávovar, myčka nádobí). Ve společenské místnosti je k dispozici jídelní stůl pro 6 osob, sedací souprava, plochá TV a vinotéka.

V každém pokoji je dvoulůžková postel, úložné prostory, noční stolky, plochá TV.

Prostory jsou plně klimatizovány.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz