English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Mikulov > Hotel Galant

Hotel Galant

Mikulov


Hotel Galant
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Galant je nově vybudovaný hotel nacházející se přímo v centru Mikulova.
V současnosti Vám nabízíme 133 luxusně vybavených apartmánů a pokojů. Všechny jsou vybaveny satelitní TV s telefonem, v celém objektu je možnost připojení k internetu. Z pokojů se můžete pokochat nádhernými výhledy na mikulovská panoramata.
V Hotelu Galant je pro Vaše firemní akce a školení připraven kompletně vybavený konferenční sál až pro 400 osob. V letošním roce rozšíříme služby hotelu o střešní bazén (krytý i venkovní), wellnes centrum, fitness centrum, vinný sklípek a pivnici - to vše pod jednou střechou.

Wellness

Přijďte si k nám odpočinout, odreagovat se a načerpat novou energii. Vyberte si z nabídky balneo provozu, dopřejte si kúru v našich originálních vinných lázních, navštivte saunový svět nebo využijte vířivky a různé typy masážních van. Na střešní sluneční terase je k dispozici bazén vybavený dvěma protiproudy a další moderní technologií. Celé wellness je na ploše přes 700 m2, v moderním wellness lázeňského typu s kvalifikovanou a zkušenou obsluhou v centru historického Mikulova s nezapomenutelným výhledem na celé město a okolí.

Ubytování:

Pokoj ECONOMY: Komfortní ubytování sestávající se z ložnice (jedná se o francouzskou postel tj. jedno 150 cm široké lůžko) a koupelny se sociálním zařízením.     Kvalitní moderní nábytek, telefon a televizor se satelitním příjmem. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Na pokoji se nenachází minilednička. V ceně je obsažena bohatá bufetová snídaně.

Pokoj STANDARD : Oproti economy kategorii jsou pokoje prostornější až pro 4 osoby, lůžka lze uspořádat jako spojená či oddělená. Minilednička, kvalitní moderní nábytek, telefon a tv. Bezplatné bezdrátové připojení na internet. V ceně je obsažena bohatá bufetová snídaně. 

Pokoj BUSINESS : Oproti standard kategorii jsou pokoje prostornější, mají navíc sedací soupravu, balkon a klimatizaci. Lůžka lze uspořádat jako spojená či oddělená. Pokoje jsou situovány na kouzelná mikulovská panoramata : Svatý kopeček, Mikulovský zámek, Kozí Hrádek, vrch Turold, Dietrichštejnská hrobka. Minilednička, kvalitní moderní nábytek, telefon a tv. Bezplatné bezdrátové připojení na internet. V ceně je obsažena bohatá bufetová snídaně, dále zdarma lahev vína z vlastního vinařství Galant a vstup pro každou osobu 1,5 hod denně do aguaworld (bazén, vířivka ) v rámci hotelového wellness. Bazén a vířivka na střešní sluneční  terase skýtá nezapomenutelný výhled na okolní dominanty. 

APARTMÁ : Prostorné a vkusně zařízené apartmány se sestávají z prostorné ložnice a obývacího pokoje s vybavenou minikuchyňkou (nádobí, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice) a 1-2 koupelen. Jsou cíleně situovány na kouzelná mikulovská panoramata : Svatý kopeček, Mikulovský zámek, Kozí Hrádek, vrch Turold, Dietrichštejnská hrobka.  Bezplatné bezdrátové připojení na internet. V ceně je obsažena bohatá bufetová snídaně, dále zdarma lahev vína z vlastního vinařství Galant a vstup pro každou osobu 1,5 hod denně do aguaworld (bazén, vířivka ) v rámci hotelového wellness. Bazén a vířivka na střešní sluneční  terase skýtá nezapomenutelný výhled na okolní dominanty.

 

   

 

  

Stravování:

Restaurace Hotelu Galant poskytuje tradiční i speciální gastronomii, konzumaci vína za vinotékové ceny. V Degustační galerii Pálava můžete ochutnat vína od více jak 20 pálavských vinařů. Součástí areálu Hotelu Galant je i vinařství Galant - moderní provoz s roční produkcí 150 000 lahví bílých a růžových vín.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz