English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Chalupa u Želetavky

Lubnice


Chalupa u Želetavky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V Jihomoravském kraji v okrese Znojmo se v malé obci jménemLubnice, přímo u řeky Želetavky, nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie. V překrásné přírodě naleznete pohodu, relaxaci i zábavu.

Obec Lubnice je příhraniční oblast v turisticky atraktivním Podyjí. První zmínky o této obci sahají do roku 1345, kdy markrabě Karel udělil lénem Jindřichovi z Waldsee tuto vesničku. Do roku 1849 náležela Lubnice k panství Bítov. V obci byla postavena školní budova v roce 1932 a slouží dodnes.

Chalupa je připravena Vám nabídnout jedinečnost a zábavu. Je zde pro vás připraven venkovní bazén (7x3,5m, hloubka 1,4m) , zahradní posezení, pískoviště pro děti, travnaté hřiště na badminton či volejbal, trampolína. Přímo u chalupy se nalézá řeka Želetavka, u které můžete pozorovat krásu přírody a vnímat její proud. Kousek od chalupy je možné navštívit školní hřiště, kde si můžete zahrát fotbal. Okolí je vynikající pro turisty, cyklisty i houbaře a nabízí mnoho památek a turisticky zajímavých míst. Můžete navštívit i nedalekou jízdárnu a vychutnat si jízdu v sedle. Přístup zvířat do objektu je možný.

Ubytování:

Chalupa u Želetavky nabízí ubytování pro 10 osob, nachází se zde 1 x čtyřlůžkový pokoj s vlastním vchodem, 1 x třílůžkový pokoj v podkroví a 1 x třílůžkový pokoj, kuchyně se společenskou místností (elektrický sporák se sklokeramickou deskou, digestoř, mikrovlnka, varná konvice, lednice s mrazákem, nádobí, TV, CD přehrávač). Chalupa je vybavena koupelnou s vanou a sprchovým koutem, samostatným WC. Možnost přistýlky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz