English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL KASKÁDA

HOTEL KASKÁDA

Brno


HOTEL KASKÁDA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Čtyřhvězdičkový hotel KASKÁDA**** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu - „KASKÁDA“ - vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality.

Golfové hřiště s 27 jamkami a 6 jamkami golfové akademie je vybudováno za účelem poskytnutí příjemných sportovních zážitků podložených nejvyšší možnou kvalitou hřiště. Provedení a skloubení hracích ploch s okolní přírodou je citlivě doplněno třinácti jezery s vodní plochou přesahující dva hektary.

Ubytování:

V našich 49 pokojích (3 apartmány, 10 pokojů lux a 36 pokojů standard) naleznete vše potřebné pro příjemné strávení Vašeho volného času.

Standard - WIFI zdarma, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout, venkovní terasa. LUX - WIFI zdarma, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout, venkovní terasa. APARTMÁN - WIFI zdarma, kuchyně s kompletním vybavením, jídelna, oddělená ložnice a šatna, TV, rádio, telefon, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout nebo vana, venkovní terasa.

Stravování:

Nevšední gastronomický zážitek umocněný neopakovatelným výhledem na golfové hřiště umožní našim hostům restaurace KASKÁDA a zážitková restaurace CADENTES. Moderní interiér restaurací volně přechází v letní terasy, které navodí uprostřed okolní přírody příjemnou atmosféru. Nedílnou součástí restaurací je vinotéka umístěná ve stylovém vinném sklípku. Naleznete zde reprezentativní nabídku moravských vín, které doplní Vaše gastronomické zážitky.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz