English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL HOLIDAY INN BRNO

HOTEL HOLIDAY INN BRNO

Brno


HOTEL HOLIDAY INN BRNO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel má půdorys písmene V a jeho pět poschodí nabízí ubytování ve 200 dvoulůžkových pokojích. Vstupní dveře pokojů jsou vybaveny bezpečnostním kukátkem, zámkem se západkou a pojistným řetízkem. Složení materiálů textilu interiéru a koberce splňuje protipožární normu. Všechny pokoje a veřejné prostory jsou vybaveny detektory kouře. Protipožární a bezpečností zajištění, jakož i trénink personálu v této oblasti, probíhá pravidelně dle stanovených norem. Hotel Holiday Inn Brno poskytuje svým zákazníkům vysokorychlostní připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie Wi-Fi v celém komplexu hotelu a kongresové hale zdarma. Parkoviště je monitorováno kamerami a fyzicky hlídáno bezpečnostní službou. Kapacita 120 míst. 50 m od hotelu neleznete garáž s kapacitou 800 parkovacích míst.

Umístění:

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště, jen několik minut od centra města. Hotel má výbornou dopravní dostupnost z hlavní české dálnice D1 (exit 190) a do všech důležitých průmyslových zón a kancelářských center v Brně: Spielberk Office Centre (2,5 km), Czech Technology Park (7 km), Brno Business Park (3 km), CTPark Brno Černovická Terasa (9 km, 13 min. jízdy). Historické centrum města je vzdáleno 2,5 km. Do nákupního centra Vaňkovka se autem dostanete za 5 minut.

Ubytování:Hotel Holiday Inn disponuje 200 dvoulůžkovými pokoji, které jsou nadstandardně vybaveny a budou vyhovovat i náročnějším klientům.

Všechny ubytovací kapacity prošly renovací a je v nich bezplatné připojení k internetu. Jejich samozřejmou součástí je koupelna, sociální zařízení, individuálně nastavitelná klimatizace, minibar, telefon s přímou volbou a záznamníkem, smart televizory SAMSUNG IPTV (propojitelné s smartphonem, notebookem, herní konzolou,…), kávový a čajový set, pillow menu (výběr z 5 druhů polštářů).

Hosté si mohou zvolit mezi kuřáckým a nekuřáckým pokojem. Je jim k dispozici nonstop recepce.
Stravování:Restaurace Brasserie – zajišťuje servis snídaní formou bohatého bufetu pondělí až pátek od 6:30 do 10:30, sobota a neděle od 6:30 do 11:30 hodin. Lze ji též objednat přímo na pokoj. Během snídaně v restauraci lze využít služby „Breakfast-Check-Out Service“.

Restaurace Prominent – nabízí zážitkovou gastronomii denně od 12:00 do 23:00 hodin. Jídelní lístek obsahuje jídla domácí i mezinárodní kuchyně, jejichž příprava probíhá přímo před zraky hostů díky naší „Open Kitchen“. Součástí restaurace je také pestrý salátový bufet a vinotéka obsahující vína našich i světových značek.

Lobby bar – jeho příjemné prostředí přímo láká k posezení u kávy, lahodného koktejlu či jiného oblíbeného nápoje. V nabídce nechybí ani výběr teplých a studených pokrmů včetně
moučníků. Bezplatně můžete použít náš kulečník nebo nástěnný terč se šipkami. Otevřeno je denně od 9:00 do 2:00 hodin. Servis jídel je zajištěn do 1:00 hodiny.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz