English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL HOLIDAY INN BRNO

HOTEL HOLIDAY INN BRNO

Brno


HOTEL HOLIDAY INN BRNO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel má půdorys písmene V a jeho pět poschodí nabízí ubytování ve 200 dvoulůžkových pokojích. Vstupní dveře pokojů jsou vybaveny bezpečnostním kukátkem, zámkem se západkou a pojistným řetízkem. Složení materiálů textilu interiéru a koberce splňuje protipožární normu. Všechny pokoje a veřejné prostory jsou vybaveny detektory kouře. Protipožární a bezpečností zajištění, jakož i trénink personálu v této oblasti, probíhá pravidelně dle stanovených norem. Hotel Holiday Inn Brno poskytuje svým zákazníkům vysokorychlostní připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie (Wi-Fi) ve veřejných prostorech a přípojných bodů do hotelové sítě (LAN) v celém komplexu hotelu a kongresové haly (v pokojích zdarma). Parkoviště je monitorováno kamerami a fyzicky hlídáno bezpečnostní službou. Kapacita 120 míst. 50 m od hotelu neleznete garáž s kapacitou 800 parkovacích míst.
Umístění:Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště, jen několik minut od centra města. Hotel má výbornou dopravní dostupnost z hlavní české dálnice D1 (exit 190) a do všech důležitých průmyslových zón a kancelářských centrech v Brně: Spielberk Office Centre (2,5 km), Czech Technology Park (7 km), Brno Business Park (3 km), CTPark Brno Černovická Terasa (9 km, 13 min. jízdy). Historické centrum města je vzdáleno 2,5 km. Do nákupního centra Vaňkovka se autem dostanete za 5 minut.
Ubytování:Hotel disponuje 153 pokoji typu STANDARD, 39 pokoji typu EXECUTIVE a 8 apartmá. Vybavení pokojů: kávový set pro přípravu kávy a čaje vč. ingrediencí, internetové připojením kabelem ZDARMA (1Mb, LAN), LCD TV, televizní systém s téměř čtyřmi desítkami kanálů v 10 jazycích (vč. lokálních a zahraničních rozhlasových stanic, placených kanálů či filmů na přání), Pillow Menu – možnost výběru z 5 typů polštářů – antialergické či plněné prachovým peřím s volitelnou měkkostí, komfortní matrace s hygienickým chráničem. Matrace jsou pravidelně čištěny technologií POTEMA (antibakteriální čištění bez chemických přípravků s testem na alergeny), minibar se základní nabídnou alkoholických a nealkoholickým nápojů, trezor, župan, domácí pantofle, pomůcky na čištění bot, sáček na prádlo, šitíčko, lžíce na boty, korespondenční šložka, možnost úplného zatemnění místnosti, dětská poslýlka na vyžádání, centrální vypínač pokojového osvětlení, vypínač veškerého pokojového osvětlení u postele, individuálně nastavitelná klimatizací (v provozu celoročně dle klimat. podmínek kromě zimního období), telefon s přímou provolbou a záznamníkem, koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, značková kosmetika, program Forget Something – hostům poskytujeme v případě potřeby hygienické a kosmetické potřeby v jednoporcovém balení (zubní kartáček s pastou, sada na holení, odličovací tamponky, koupací čepice apod.), osobní váha v koupelně, polohovatelné kosmetické zrcátko, velká odkládací plocha.
Stravování:Restaurace Brasserie – zajišťuje servis snídaní formou bohatého bufetu pondělí až pátek od 6:30 do 10:30, sobota a neděle od 6:30 do 11:30 hodin. Lze ji též objednat přímo na pokoj. Během snídaně v restauraci lze využít služby „Breakfast-Check-Out Service“. Restaurace Prominent – nabízí zážitkovou gastronomii denně od 12:00 do 23:00 hodin. Jídelní lístek obsahuje jídla domácí i mezinárodní kuchyně, jejichž příprava probíhá přímo před zraky hostů díky naší „Open Kitchen“. Součástí restaurace je také pestrý salátový bufet a vinotéka obsahující vína našich i světových značek. Lobby bar – jeho příjemné prostředí přímo láká k posezení u kávy, lahodného koktejlu či jiného oblíbeného nápoje. V nabídce nechybí ani výběr teplých a studených pokrmů včetně moučníků. Bezplatně můžete použít náš kulečník nebo nástěnný terč se šipkami. Otevřeno je denně od 9:00 do 2:00 hodin. Servis jídel je zajištěn do 1:00 hodiny.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz