English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Retro Consistorium

Brno


Apartmán Retro Consistorium
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování v samotném centru Brna. Náměstí Svobody se nachází od apartmánu pouhé 2 minuty chůze. Ve vedlejší budově se nachází nákupní centrum s kinem. V apartmánu se nacházejí dvě prostorné ložnice a moderně zařízená kuchyně. V kuchyni jsou připravena další dvě lůžka na rozkládací pohovce, celkem tedy může v apartmánu spát 6 osob.

Apartmán má 2 ložnice a prostornou moderně zařízenou kuchyň. Nechybí koupelna s vanou a sprchovacím koutem a samostatné WC s bidetem.

Umístění:

Apartmán se nachází v samotném centru, vše nadosah. Pobyt Vám zpříjemní obchodní dům Velký Špalíček se spoustou obchodů a kinosály.

Ubytování:

Oba pokoje mají přibližně 20m2. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí. Druhý ložnice má dvě oddělená lůžka. V kuchyni se nachází rozkládací pohovka pro dvě osoby a jídelní stůl se židlemi. Samozřejmostí je Wi-Fi v celém apartmánu.

Stravování:

Můžete využít restauraci přímo pod apartmánem nesoucí stejný název jako apartmán samotný. Je otevřena od 11:30 hodin do pozdních večerních hodin. Nabízíme nápoje a teplá jídla po celý den.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz