English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Holiday Village Martina Třeboňsko

Lomnice nad Lužnicí


Holiday Village Martina Třeboňsko
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Holiday Village Martina se nachází v klidné oblasti Třeboňska, v Lomnici nad Lužnicí, obklopený množstvím krásných rybníků. Celková kapacita domů je 19 osob. Dům "Libuše" je možno obsadit 2, 4 a 6 osobami s možností 1 přistýlky. Dům "Martina" je pro 2, 4, 6, 8 a 10 osob, počet přístýlek do  domu 2. Každé obsazení má svou samostatnou cenu. Centrálním místem v každém domě je prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, sedacím koutem a SAT/TV, Wi-Fi koutkem a kuchyňskou linkou s myčkou, mikrovlnkou, kávovarem, topinkovačem, varnou konvicí, ledničkou a pečící troubou. Celé přízemí je zařízené a vybavené bezbariérově. V domě Martina jsou 2 koupelny. Více informací Vám rádi poskytneme mailem. 

Umístění:

Největší počet rybníků na km2 v Čechách! Krásná příroda,  koupání v pískovnách, nádherné cyklotrasy a super historická města v okolí pro návštěvu památek, hradů a zámků (Třeboň, Jindřichův Hradec, Hluboká, České Budějovice, Český Krumlov...) Možnost kombinace ubytování u nás a objednávky lázeňských procedur na relaxační i dlouhodobé léčení v lázních Aurora nebo Bertiných Lázních v Třeboni je úžasná! Lákavá je také možnost návštěvy blízkého Rakouska a malebných měst jako Gmünd nebo Schrems. Také je v okolí řada golfových hřišť, např. Hluboká, Nová Bystřice nebo Haugschlag.

Ubytování:

V každém prázdninovém domě Holiday Village Martina se nacházejí 3-4 ložnice pro 2 osoby, podkrovní. Každá ložnice a koupelna v přízemí je zařízena i pro možné hendikepované hosty. Pro malé děti je nachystána: postýlka, vanička, nočník, sedačka ke stolu a dětské nádobí s příbory. Všechny ložnice jsou nachystány pro hosty včetně povlečení, ručníků a osušek a základních hygienických potřeb.

Stravování:

V prázdninovém resortu Holiday Village Martina pro hosty nevaříme, ale k dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, kterou ocení hlavně rodiny s dětmi. Můžeme také doporučit některé vyzkoušené a osvědčené rybí restaurace v nedalekém okolí. Např. Hotel Bohemia na náměstí v Lomnici nad Lužnicí, kde mají naši hosté automaticky 10% slevu na celý jídelní lístek,další restaurace v Třeboni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz