English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Hanka

Lipno nad Vltavou


Apartmán Hanka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmán Hanka nabízí velice pohodlné ubytování přímo v centru Lipna nad Vltavou. Jedná se o řadový rod. dům kde v přízemí je zádveří, obývací pokoj, kuchyň,která je kompletně vybavena s jídelnou, toaleta a tech. místnost(na kola a lyže). V patře jsou dva pokoje šatna a koupelna s toaletou.

Ubytování je vhodné jak pro rodinu s dětmi, tak pro partu přátel(max. 5 osob), kteří přijeli využít možností Lipenské přehrady a jejího okolí. 

K dispozici je dále malá zahrada s terasou a zahradním nábytkem. Dále v apartmánu je možnost připojení se k internetu. V obou horních pokojích je též televize.

Ubytování:

V apartmánu jsou dvě ložnice, kuchyně, obývací pokoj(vše kompletně vybaveno), šatna, koupelna a dva záchody. 

Kuchyně je plně vybavena nádobím. Dále je k dispozici mikrovlnná trouba, eletrický sporák, varná konvice, překapávač, toustovač, topinkovač.

Ložnice je vybavena manželskou postelí, komodou a dvěma nočními stolky. V druhém pokoji jsou tři válendy s úložným prostorem a jednou komodou.

K uložení oblečení je připravena šatna se skříní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz