English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Amenity Resort Lipno

Lipno nad Vltavou


Amenity Resort Lipno
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Amenity Resort Lipno (dříve LIPNO Point) je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo partou přátel, ale také pro romantiku, nebo firemní akce a soukromé oslavy. Jen pár kroků od břehu Lipna nabízí 4 typy ubytování - v plně vybavených rodinných domech, čtyřhvězdičkovém hotelu s 20m krytým bazénem, moderním chaletu a v letní sezóně také v bungalovech. Součástí resortu je Sport Arena Lipno - největší sportovní hala na Lipně s nepřeberným množstvím indoorových sportovních aktivit (tenis, squash, badminton, lezecká stěna, ping pong, golfový simulátor, špičkově vybavené kardio fitness s výhledem na Lipno), wellness s vířivkami, finskou a bylinnou saunou, parní lázní, vyhřívanými lehátky a dalšími relaxačními procedurami. Výtečně se najíte v nekuřáckém Restaurantu Blue Lipno s bowlingovou dráhou, dětským koutkem, venkovní terasou s výhledem na Lipno, na dohled od dětského hřiště s prolézačkami, trampolínami a vodní kaskádou. V letní sezóně se zde pořádá grilování i animační programy pro děti.

Amenity Resort Lipno je ideální i pro svatby, soukromé oslavy i firemní akce a teambuildingy. K dispozici je salonek pro až 25 osob, nebo konferenční sál pro až 150 osob, oba s technickým vybavením, klimatizací, denním světlem a připojením na WiFi.

Umístění:

Amenity Resort Lipno (dříve LIPNO Point) nabízí čtyři typy ubytování téměř na břehu Lipna. Součástí resortu je Sport Arena Lipno (nějvětší sportovní hala na Lipně) s wellness zónou i konferenčními prostory, nekuřáčký Restaurant Blue Lipno s bowlingem, dětským koutkem a terasou s výhledem na Lipno, venkovní dětské hřiště a písčitou i oblázkovou pláž. 

Lipensko nabízí návštěvníkům velké množství sportovních i relaxačních aktivit v každém ročním období. V létě je Lipno ideální pro koupání (Amenity Resort Lipno má vlastní písčitou i oblázkovou pláž), vodní sporty i outdoorové vyžití (cyklistika, bruslení, turistika a další). Rádi vám zapůjčíme různé sportovní vybavení jako jsou kola, brusle nebo vybavení pro vyžití ve vodě  - šlapadla, lodičky, paddle boardy, malé jachty a mnoho dalšího.

V zimě se Lipno stává skvělým místem pro výlety na běžkách, bruslení na zamrzlém Lipně a hlavně lyžování v přilehlých skiareálech (dojíždět se dá i do nedalekého Rakouska). Skiareály - Skiareál Lipno (1,5 km) , Skiareál Sternstein (25 km), Skiareál Hochficht (50 km) Bežecké stopy Lipno - Frymburk. Neváhejte využít 40 km tratí pro klasické běžkování i bruslení, které jsou v době vhodných sněhových podmínek pravidelně a strojově upravovány.

   

Ubytování:

Každý dům disponuje balkonem s výhledem na třpytivé Lipno, zastřešenou terasou s venkovním posezením a travnatou předzahrádkou, uzamykatelným úložištěm na lyže / kočárky či jiné vybavení, plně vybavenou kuchyní (lednice, myčka nádobí, mikrovlnka, trouba, digestoř, veškeré kuchyňské nádobí) s jídelním koutem a obývacím pokojem s TV. Parkování přímo u domu, WIFI připojení zdarma.

Stravování:

Snídaně nejsou zahrnuty v ceně pobytu.

Možnost doobjednání snídaní ve formě švédskych stolů za příplatek

      - 160 Kč/ dospělá osoba/ den

      - 95 Kč/ dítě/ den ( do 12 let)

Čas podávání snídaní: 07:30- 10:30

 

Možnost doobjednání polopenze

      - 395 Kč/ dospělá osoba/ den

      - 195 Kč/ dítě/ den ( do 12 let)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz