English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Penzion Onyx

Penzion Onyx

Český Krumlov


Penzion Onyx
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Penzion Onyx je rodinný penzion, ve stylu tradičního anglického venkovského hotelu. Penzion Onyx se nachází na okraji starého města Český Krumlov, pouhých 900 metrů pěšky od historického centra. Nabízí Vám klidné útočiště z rušného prostředí tohoto krásného středověkého města. Majitelé penzionu, Peter a Daniela jsou Angličan a Češka, kteří Vám poskytnou jedinečné spojení české a anglické pohostinnosti, pokoje na vysoké úrovni, vše doplněné bohatou snídani formou bufetu.
Umístění:Penzion Onyx je vzdálen 10 mintu chůze od centra města. Centrum vyniká stavbami převážně v renesančním stylu. Za zmínku stojí určitě českokrumlovský unikát - divadlo s otočnou scénou.
Ubytování:K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, rodinný pokoj pro 4 až 6 osob, a apartmán (nový v 2011) pro 4 až 7 osob s kuchyňským zařízením. Kapacita penzionu je 27 osob. Vybavení penzionu: všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vysoušečem vlasů, digitální a satelitní televizi, lednici/minibar, varnou konvici na čaj nebo kávu. Také je k dispozici veřejný telefon, bezpečné parkování a skladování kol. Pobyt zvířat je dovolen na požádání.
Stravování:Cena za pokoj je včetně snídaně. Dále je možné si vychutnat skleničku vína u planoucího ohně v krbu našeho baru.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz