English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Villa Resort Dlouhá louka

České Budějovice


Villa Resort Dlouhá louka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nové 4**** apartmány  Superior jsou luxusně vybaveny, klimatizované s přilehlou terasou o rozloze 20m², s nábytkem na míru. Každý z apartmánů má vlastní kuchyňský kout (základní nádobí, myčka, lednička, kávovar nespresso s kapslemi), obývací pokoj s pohodlnou pohovkou a LCD televizí, ložnici s manželskou postelí a v případě 4**** apartmánu je zde navíc další pokoj se 2 oddělenými lůžky. V apartmánu jsou k dispozici župany, ručníky, hotelové pantofle a základní hygienické potřeby. Každý z apartmánů má taktéž k dispozici vlastní trezor.
V ceně je zahrnuto ubytování, snídaně ve formě bohatého bufetu, parkování u apartmánu, minibar, Wi-Fi připojení, půjčení kvalitních jízdních kol, tenisový kurt včetně veškerého vybavení a vstup do venkovního vyhřívaného bazénu 25 x 8m s dětským brouzdalištěm. U bazénu jsou k dispozici ručníky, lehátka a stánek s občerstvením.

Umístění:

Hluboká nad Vltavou

ideální místo pro cykloturistiku. Můžete využít cyklostezky. Cesta na kole vám zabere cca 30 minut. Vzdálenost od Českých Budějovic je 11 km. Neopomenutelnou památkou je zde zámek ze 13. stol. Provoz zámku je celoroční.

Český Krumlov

Další kulturně významnou památkou je město Český Krumlov. Cesta do Českého Krumlova trvá cca 30 minut automobilem. Vzdálenost od Českých Budějovic je 25 km. Zámek Český Krumlov, památka UNESCO, je významným turistickým místem.  Veřejnosti je otevřen od dubna do října.

Lipno nad Vltavou

Vzdálenost od Českých Budějovic je cca 60 km. Lipno je turistický ráj v každém ročním období, nabízí celou řadu sportovních aktivit. Milovníci sportu zde mohou využít cyklostezky.  Turisté, kteří navštíví, v Česku jedinečnou, stezku korunami stromu, mohou pozorovat překrásnou krajinu Lipenské přehrady.

Ubytování:

Nové 4**** apartmány  Superior jsou luxusně vybaveny, klimatizované s přilehlou terasou o rozloze 20m², s nábytkem na míru. Každý z apartmánů má vlastní kuchyňský kout (základní nádobí, myčka, lednička, kávovar nespresso s kapslemi), obývací pokoj s pohodlnou pohovkou a LCD televizí, ložnicí s manželskou postelí a v případě 4**** apartmánu je zde navíc další pokoj se 2 oddělenými lůžky. V apartmánu jsou k dispozici župany, ručníky, hotelové pantofle a základní hygienické potřeby. Každý z apartmánů má taktéž k dispozici vlastní trezor. 
V ceně je zahrnuto ubytování, snídaně ve formě bohatého bufetu, parkování u apartmánu, minibar, Wi-Fi připojení, půjčení kvalitních jízdních kol, tenisový kurt včetně veškerého vybavení a vstup do venkovního vyhřívaného bazénu 25 x 8m s dětským brouzdalištěm. U bazénu jsou k dispozici ručníky, lehátka a stánek s občerstvením.

Nová studia Superior o rozloze 40m2 jsou  luxusně vybavené, klimatizované s přilehlou terasou, ze které lze vstoupit přímo k bazénu. Každé ze studií je vybaveno nábytkem na míru. K dispozici je pracovní stůl, pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou,2 křesly, LCD televizí a manželským lůžkem, dále pak koupelna se sprchou a vanou. Každé ze studií má taktéž k dispozici vlastní trezor. Cena zahrnuje ubytování,  snídaně, ručníky a základní hygienické potřeby a vstup do bazénu. 

Stravování:

V aureálu Villa resort Dlouhá louka se nachází restaurace s terasou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz