English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Vienna House Easy Bratislava

Bratislava


Vienna House Easy Bratislava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chopin Hotel Bratislava - první volba cestujících na služební cestě. Business hotel byl otevřen v červnu 2009 v bezprostřední blízkosti bratislavského Letiště MR Štefánika a Galvaniho Business Parku.

Chopin Hotel Bratislava disponuje 171 pohodlnými a moderně zařízenými pokoji, které se díky kombinaci červené a žluté barvy starají o příjemnou atmosféru. Kromě toho jsou k dispozici 6 plně klimatizované konferenční místnosti s celkovou kapacitou do 318 osob, s denním světlem a nejmodernějším audiovizuálním vybavením.

Umístění:

Staré město Bratislavy zve všechny návštěvníky, aby při procházkách po uličkách města poznali historii metropole na Dunaji. Odhalte hlavní město Slovenska s jeho pamětihodnostmi, novými bary a kavárnami, nebo spojte procházku s nákupy - a to iv neděli!

Ubytování:

Hotel nabízí 171 moderních, dispozičně dobře řešených a plně klimatizovaných pokojů (20.79 m²), včetně 4 bezbariérových. Některé z pokojů disponují rozkládací pohovkou nebo propojovacími dveřmi. Přistýlky a postýlky poskytujeme na vyžádání.

Stravování:

Restaurace

Začněte den s vydatnou snídaní formou bufetu v hotelové restauraci.
Otevírací hodiny: Pondělí - Pátek 6.30 hod. - 10.30 hod., Sobota - Neděle 7.00 hod. - 10.30 hod.

Otevírací hodiny: 11.30 hod.. - 15.00 hod.. oběd
Ováracie hodiny: 18:00. - 22.30 hod.. večeře
Lobby Bar

Lobby Bar je otevřen 24 hodin denně a s širokou nabídkou nápojů a lehkých jídel je tím pravým místem pro neformální oběd, odpolední kávu či večerní koktejl. K dispozici je denní tisk a bezdrátové připojení na internet.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz