English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Bratislavský > Bratislava > FUKAS Bratislava

FUKAS Bratislava

Bratislava


FUKAS Bratislava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

FUKAS Apartments nabízejí absolutní soukromí, klid a vysoký standard. Nacházejí se v několika lokalitách Starého města:

- Měděná 10, Bratislava I - historické centrum, v blízkosti Opery SND, 200 m od břehu Dunaje

- Lermontova 3, BratislavaI - vedle Prezidentského paláce a prezidentských zahrad, 300 m od Úřadu vlády ČR

- Anenská 1, Bratislava I - v blízkosti Slovenského rozhlasu, Národní banky Slovenska, 300 m od Úřadu vlády ČR, Technické Univerzity

Standardem každého apartmánu je absolutně kompletní vybavení a zařízení, včetně apartmánového prádla, osušek, ručníků, kuchyňského zařízení, hygienických potřeb, atd.. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení v každém apartmánu a kabelová televize.

Kapacita apartmánů je od 1-osoby až po 5 osob, v závislosti od apartmánu.

Umístění:Apartmány se nacházejí v 3 lokalitách .
Apartmány MEDENA jsou přímo v historickém centru Starého města, v blízkosti všech zajímavých a atraktivních míst Bratislavy. Kavárny, restaurace, Slovenské národní divadlo , Opera SND , pobřeží Dunaje a různé jiné vymoženosti této prestižní lokality .

- Měděná 10 , Bratislava I - historické centrum, v blízkosti Opery SND , 200 m od břehu Dunaje

Apartmán Lermontovem leží Starém městě hned vedle Prezidentského paláce , jeho zahrad, Úřadu vlády ČR, Náměstí svobody a asi 200 m od historického centra . V okolí apartmánu se nacházejí velvyslanectví různých zemí . Jde o lukrativní lokalitu .

- Lermontova 3 , BratislavaI - vedle Prezidentského paláce a prezidentských zahrad, 300 m od Úřadu vlády ČR
Ubytování:

Apartmán Comfort - MEDENA- 1 - pokojový apartmán s výměrou 44 m2 , pro 1 - 2 osoby . Sestává z prostorné ložnice s kuchyňským koutem a posezením . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

Apartmán Superior - MEDENA- 2 - pokojový apartmán s výměrou 53-56 m2 , pro 1-4 osoby , standardně pro 1-2 osoby . Další lůžka jsou přistýlky. Sestává z 1 ložnice, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, velké koupelny s vanou a WC, chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

Apartmán Deluxe - MEDENA- 2 - pokojový apartmán s výměrou 55-66 m2 , pro 1-4 osoby , standardně pro 1-2 osoby . Další lůžka jsou přistýlky. Sestává z 1 ložnice, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, velké koupelny s vanou a WC, chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

Apartmán Luxury - MEDENA- 2 - pokojový apartmán s výměrou 66 m 2 pro 1-4 osoby , standardně pro 1-2 osoby, další lůžka jsou přistýlky. Sestává s 1 ložnice, velké prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, velké koupelny s vanou a WC a chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

Apartmán Comfort - LERMONTOVA- 1 - pokojový apartmán s výměrou 34 m2 pro 1-2 osoby . Sestává z 1 ložnice s obývací částí , samostatnou kuchyní , chodby , koupelny s vanou a WC . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

2 - ložnicový apartmán Comfort - ANENSKA- 2 - ložnicový ( 3 - pokojový) apartmán s výměrou 51 m2 , pro 1-5 osob , standardně pro 1-3 osoby , další lůžka jsou přistýlky ( rozkládací dvoj - pohovka ) . Sestává s 2 menších ložnic, 1 obývacího pokoje, kuchyně, koupelny s vanou a WC, chodby . Plné vybavení je standardem u každého apartmánu značky Fukas Apartments.

Stravování:Fukas Apartments nabízí snídaně v každém z našich apartmánů. Snídaně jsou v ceně a jsou přímo v apartmánu.

Je možné využít i blízké restaurace, se kterými často bývá sjednána sleva z běžného ceníku pouze pro hosty Fukas Apartments.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz