English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

APARTMAN*** BRATISLAVA

Bratislava


APARTMAN*** BRATISLAVA
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:APARTMÁN *** BRATISLAVA se nachází v městské části Ružinov, jen cca 100m od zimního stadionu Ondřeje Nepelu.Trojizbový novozariadený apartmán s balkonem je skutečně prostorný - 80 m2, sestává z 2 samostatných pokojů, z kuchyně spojené s obývacím prostorem, vstupní chodby, koupelny s vanou, a samostatným WC.

Hosté přivítají možnost uzavřené parkovací garáže přímo v objektu. V interiéru platí zákaz kouřit kromě balkonu. Apartmán je určen pro jednu ucelenou skupinu hosty a není dovolen pobyt se zvířátkem. Kapacita je 1 až do 7 osob, rozložení pokojů: 1x2; 1x2 + 1; +2.
Umístění:

Apartmán se nachází cca 100 m od zimního stadionu Ondreje Nepely na Trnavské, 10min pěšky od Trnavského mýta, V blízkosti je tržnice na Miletičova ulici. 25 min. pěšky je vzdálená hlavní železniční nádraží, do centra k divadlu SND je to pěšky 30 min.

Ubytování:

Kuchyň je plně vybavena k přípravě vařených jídel včetně rychlovarné konvice, mikrovlnky, sklokeram.variča, lednice s mrazákem. V obývací místnosti je k dispozici rádio / CD minisystém, TV / DVD, možnost WIFI INTERNET. Klienti mají možnost v případě zájmu použít pračku.

Stravování:

bez stravy - možnost vlastní přípravy v kuchyni apartmánu resp. v blízké restauraci 150 m
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz