English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Poľana

Zvolen


Hotel Poľana
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Poľana přivítal poprvé své hosty v roce 1960. Byl postaven v rámci hotelového řetězce Interhotely, které byly součástí trustu Čedok Praha. Projekt hotelu vypracoval Ing. arch. Mikuláš Gažík, který byl při prostorovém řešení hotelu a výběru materiálu skutečně velkorysý. Od roku 1991 je vlastníkem hotelu Anton Gabriš s rodinou.

Hotel má 75 pokojů, 5 luxusních apartmánů a pokoje pro nekuřáky.

Kongresové místnosti jsou vybaveny moderní technologií a prezentační technikou. Salonky mají jedinečný výhled na Zvolenský zámek.

Umístění:

Nákupy na pěší zóně města Zvolenský zámek - kultura Kováčová, Sliač - relax Kremnica - Banská Štiavnica - kulturní a přírodní dědictví Králová, Sielnica - zimní sporty.

Ubytování:Teplé barvy, dřevo a mramor vytváří jedinečnou atmosféru hotelu, která se odráží i v útulných a komfortních pokojích. Každý apartmán má svůj styl, základem je pohodlí a luxus. Pokoje svým vybavením uspokojí i náročné hosty. Na každém hotelovém pokoji a apartmánu je bezplatné wifi připojení na internet.
Stravování:

Restaurace má kapacitu 100 míst. Kuchyně se vyznačuje charakteristickým stylem mezinárodní kuchyně, ale na jídelním lístku najdete i slovenské speciality. Mnohé z receptur vytvořili ještě šéfkuchaři Interhotelu. Při dobrém jídle si můžete vychutnat i kvalitní vína ze Slovenska a světoznámých vinařských oblastí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz