English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Sielnica > Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

Sielnica


Hotel Kaskády
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Kaskády Hotel & Resort **** se nachází v příjemném přírodním prostředí na okraji obce Sielnica, nedaleko lázní Sliač, mezi městy Banská Bystrica a Zvolen. Je výborně dostupný přímo z dálnice. Oblast je známá a intenzivně využívaná zejména pro léčivé účinky zde vyvěrajících termálních pramenů, které plní i hotelové bazény.

Součástí hotelu je moderní Spa & Medical Wellness, kde čeká na hotelové hosty ale i širokou veřejnost: vnitřní bazén s termální vodou, venkovní bazén s letní terasou s lehátky a plážovými koši, atrakčniho bazén s termální vodou, sauny (aromatická parní, finská, infrasauna ), Exclusive Spa (tepidárium, ledopád, sauna, pára), masáže a bohatá nabídka obličejových a tělových ošetření, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, relaxační místnost, fitness. Péče o zdraví hosty je prioritou hotelu Kaskády. Proto Vám hotel nabízí kromě bohaté nabídky wellness a spa procedur i medicínskou péči zaměřenou na pohybový aparát.

Pro ty, kteří chtějí aktivně přistupovat ke svému zdraví, hotel otevírá 1. tradiční ayurvédské lázně na Slovensku společnosti Siddhalepa ze Srí Lanky, která má v oboru silnou pozici a tradici již více než 200 let.

V ceně ubytování je zahrnuto: ubytování, snídaně, neomezený all inclusive vstup do Spa & Wellness: termální bazény, sauna, pára, relaxační místnost, lehátka, (plážové koše, slnečníky- během letní sezóny), internet na pokoji, dětský klub, vstup do Exclusive Spa (od 12 let): sauna, pára, tepidárium, ledopád.
Umístění:

Hotel se nachází v příjemném prostředí na okraji obce Sielnica. Doporučujeme navštívit: pohádkovou vesnici Habakuky na Donovalech, historické centrum Banské Bystrice, lázeňský park na Sliači, památky UNESCO Banská Štiavnica, dřevěný artikulární kostelík v Hronseku, Vlkolínec, Dobšinská ledová jeskyně.

Ubytování:

Kapacita hotelu je 159 pevných lůžek v 89 moderně zařízených klimatizovaných pokojích. K dispozici je 19 jednolůžkových pokojů, 61 renovovaných dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje De Luxe, 8 apartmánů Klasik a 1 prezidentské apartmá. Každý pokoj má vlastní koupelnu, sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem, minibar, telefon, fén a trezor. Hotelové pokoje jsou nekuřácké. Hotel poskytuje ubytování i pro imobilní hosty.

Stravování:

Výborná klasická kuchyně sladěná s nejnovějšími poznatky v oblasti gastronomie . Pro klienty , kteří milují slovenské speciality je připravená Slovenská koliba hned vedle hotelu s možností organizování menších společenských akcí . Milovníci dobrého vína si mohou vybrat ze široké nabídky slovenského a zahraničních archivních vín dle přání . V hotelu se nachází i Aquabar , kde se hosté mohou občerstvit nealkoholickými nebo alkoholickými míchanými nápoji . Restaurace: nápaditá kuchyně s nabídkou tradičních jídel, těstovin, jídel zdravé výživy, ale i specialit ze zvěřiny nebo jehněčího masa. V letním období je možné posedět na letní terase s výhledem na otevřený termální bazén.Reštaurácia je otevřena denně od 06:30 do 10:00 a od 12:00 do 22.00 . Koliba : pro milovníky slovenské jídel a specialit připravovaných na grilu je k dispozici Koliba s kapacitou 45 míst . Koliba je otevřena denně od 11:00 do 22:00 (kromě pondělí). Šéfkuchař zve na nejlepší steaky na kameni . Lobby bar : na příjemné posezení při dobré kávě , čaji nebo míchaných nápojích Vás zveme do hotelové kavárny .
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz