English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Horná Lehota > Hotel Partizán

Hotel Partizán****

Horná Lehota


Hotel Partizán****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Nosnou ideou Hotelu Partizán **** je dopřát našim klientům a přátelům všechno to, čemu se říká dokonalost pocitů. Spojili jsme proto profesionalitu služeb s hřejivě laskavou atmosférou interiérů hotelu. Sladili jsme překrásné prostředí okolní přírody s odpočinkem v klidném náručí wellness zákoutí.

Vytvořili jsme pro naše návštěvníky lukrativní prostor, kde se dá sloučit relax s prací ale i aktivním odpočinkem. Ubytování v Nízkých Tatrách je tím nejlepším místem pro Váš odpočinek.

Vybudovali jsme hotelový nadstandard, který ocení každý klient, firma, či rodiny s dětmi, kterým se informační servis spojuje se zážitkovými aktivitami.
Jednoduše dokážeme Vám dát více, neboť Hotel Partizán **** dáváme kromě ubytování i kus ze sebe.

Hotel Partizán **** je považován za ozdobu tálového. Jeho poloha uprostřed Slovenska je výhodou. Lze jej považovat za rodinný hotel, který klientům nabízí pohodlí v pokojích a apartmánech moderního, elegantního designu v netradičně stylovém provedení s čarokrásným panoramatickým výhledem.

Hotel přináší klientovi množství příležitostí team-buildingové charakteru, outdorové aktivit a sportovního vyžití, ale stejně se postará o jeho potřeby iv oblasti relaxu. Součástí hotelu je nové NATURE Wellness Center, které splňuje všechny předpoklady wellness trendů jako životního stylu současného klienta a rodiny. Za odpočinkem a odpočinkem Vás takto provedeme až po 1620 m² relaxačního zázemí s bazénem, ​​dětským bazénkem, SPA částí, saunami a odpočívárnou.

Dokonalost, workshopů, konferencí, jednacích ale i eventových možností představuje vysoký standard prostor Hotelu Partizán **** v podobě kongresového centra o celkové rozloze 1000m ². Devět plně vybavených klimatizovaných zasedacích s & 'la salonků s kapacitou 450 míst, disponuje netradiční variabilitou prostor a nejmodernější technikou.
Umístění:Národní park Nízké Tatry (zkr. NAPANT) je národní park na středním Slovensku mezi údolími řek Váh a Hron. V blízkosti hotelu najdete několik přírodních památek a zajímavostí, např. nejvyšší vrch Nízkých Tater - Ďumbier, nejmodernější lyžařské středisko Chopok jih & sever je vzdáleno jen 8 km od hotelu. Kromě tohoto lyžařského střediska najdete ve vzdálenosti 1 km od hotelu oblíbené SKI Tále a 3 km od hotelu leží SKI Mýto pod Ďumbierom.

Příroda v okolí hotelu je jako stvořená pro cykloturistiku, horská kola Vám zapůjčíme přímo v hotelu. Oblíbenou aktivitou může být i Nordic Walking, hole si můžete zapůjčit stejně přímo na recepci hotelu.

Hotel Partizán **** leží v blízkosti areálu Grey Bear Tále - prvního profesionálního golfového hřiště v České republice.

Areál hotelu je vhodný na různé sportovní aktivity - minifotbal, minivolejbal, nachází se zde minigolfové hřiště a stejně i horský lanový park Tarzan. V letních měsících se můžete osvěžit v přírodním koupališti nebo si zahrát plážový volejbal na našem hřišti.
Ubytování:Návrat do lesa a přece zážitek dokonalého luxusu v něm, to je pocit, který můžete zažít, pokud navštívíte naše apartmány - Tatry, Hotel Partizán ****.

Kapacita hotelového ubytování je 86 dvoulůžkových pokojů, 11 architektonicky skvostných apartmánů s panoramatickým výhledem a 75 přistýlek.

Velmi příjemný je fakt, že postele v pokojích jsou vybaveny paměťovými matracemi a polštáři OrtoSen, které klientům umožní bezproblémový a zdravý spánek.

Dovolujeme si Vás informovat, že z hygienických důvodů domácí zvířata do hotelu nepřijímáme!
Stravování:Souhra pohodlí a lahodnost gastronomických skvostů připravovaných v prostorách hotelu, dopřejí klientům úžasný souzvuk vjemů a kulinářských zážitků.

Příjemnou součástí nadstandardního Hotelu Partizán **** je moderní a architektonicky stylová restaurace, do které je bezbariérový přístup. Má kapacitu 150 osob a nabízí pokrmy z široké nabídky slovenském ale i evropských specialit nejvyšší kvality. K chutným jídlům Vám naservírujeme lahodná vína z domácí top producentské ale i mezinárodní nabídky.

V exteriéru hotelu se nachází architektonický skvost - zážitková restaurace Tálský Bašta. Interiér zdobí nejvyšší kamenný krb na Slovensku, kde přímo před hosty šikovné ruce personálu připravují speciality pod měděným sopouchem na dřevěném uhlí. Tradiční a přece lukrativní nabídka jídel od starých matek je dokonalým gurmánským zážitkem.

Jedinečná atmosféra hřejivě podbarvená zvukem praskajícího ohně v krbu - to je Lovecká restaurace. Lahodné husí a kachní hody, zda lovecké speciality ze zvěřiny lákají hotelových hostů. Lovecká restaurace nabízí tradiční i extravagantní provedení nejlepších sezónních loveckých ingrediencí.

Lobby bar to je najmäLákavý výběr míchaných nápojů, kvalitního vína, malého občerstvení a čerstvých zákusků z hotelové cukrárny je zárukou příjemné atmosféry.

Limbuš bar to je odpočinek, aktivní relax, zábava ale zejména dokonalá pastva pro oči a duševní pohodu. Limbuš bar to je aktivní noční zábava v duchu disco produkce, ale nabízí i programy s živou hudbou různých žánrů, zda hudebních poprockovou trendů. Nabídka občerstvení v podobě širokého výběru nealko i alkoholických nápojů, míchaných drinků a dokonalá ekvilibristická show barmanů.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz