English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Dudince > Hotel HVIEZDA*** Dudince

Hotel HVIEZDA*** Dudince

Dudince


Hotel HVIEZDA*** Dudince
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel HVIEZDA*** Dudince nabízí klientům širokou škálu ubytovacích, stravovacích a doplňkových služeb, především však pobyty zaměřené na lázeňskou a relaxační péče o hosty formou rekondičních a relaxačních pobytů.

Po tom, co byla ubytovací část hotelu celkově zrekonstruována, nabízíme hostům v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v apartmánech ještě příjemnější a kvalitnější ubytování jako předtím. Každý pokoj disponuje koupelnou (sprcha ), balkonem, SAT - TV, WIFI připojením a telefonem.

Velmi atraktivní častí hotelu je hotelový bazén, který je k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Bazén, kromě plavecké části, nabízí i unikátní hydro - masážní část. Přímo v budově hotelu se nachází dobře přístupné rehabilitační centrum, jehož příjemný personál poskytuje širokou škálu zdravotnicko - rehabilitačních služeb na vysoké odborné úrovni.

Dále Vám hotel nabízí služby spojené s organizováním oslav, banketů, školení pro jednotlivce, ale i  pro skupiny, pořádání svateb a jiných akcí. Novinkou je nově vybudovaný Aurelius golf park s 18 - jamkovým adventure golfovým hřištěm.

Celý komplex je obklopen zelení a parkem a nabízí tak klientům možnost nerušeného odpočinku v klidné části města. Tato oblast s typicky jižním nížinným klimatem je ideální pro načerpání nových sil. Věříme, že příjemné prostředí a profesionální služby personálu hotelu budou správnou volbou pro Váš volný čas strávený u nás. Hotel HVĚZDA má ambici trvale zářit jako nejjasnější hvězda Vaší spokojenosti .

Umístění:

Hotel HVIEZDA *** Dudince sa nachádzav známom kúpeľnom meste Dudince na juhu Slovenska. 

Ubytování:Pokoj Standard - Pokoj s koupelnou (sprcha), balkon, SAT-TV, WIFI, telefon, po komplexní rekonstrukci.

Apartmán Klasik - Oddělená obývací pokoj a ložnice s koupelnou (sprchový kout), velká chodba, nový moderní design nábytku, telefon, balkon, SAT-TV, WIFI. Všechny apartmány jsou po komplexní rekonstrukci.

Apartmán VIP - Prostorná a pohodlná pokoj v moderním stylu vybavená elegantním nábytkem v tmavém provedení - 2 místnosti -1 ložnice / popřípadě 2 / + obývací pokoj, koupelna (sprchový kout), telefon, balkon, SAT-TV, WIFI.
Stravování:Kavárna je ideálním místem k posezení u šálku voňavé kávy, lahodného čaje, nebo skleničce Vašeho oblíbeného nápoje. Otvírací hodiny: Pondělí - Neděle: 10.00 - 22.00 hod..
K dispozici je jídelna s celodenním menu pro hosty as možností zabezpečení dietního stravování.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz