English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Villa Gloria

Donovaly


Villa Gloria
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Villa Gloria na Donovalech již léta patří k oblíbeným a vyhledávaným rekreačním zařízením. Nachází se v klidné části centra Donoval v bezprostřední blízkosti lyžařských svahů Záhradište s pěkným výhledem na okolní hory.

Villa má bezproblémový přístup autem a možnost parkování před objektem, parkoviště je chráněno kamerovým systémem. V letních měsících je možné využívat zahradní posezení a ohniště. V zimních měsících je pro naše hosty připravena moderně vybavená lyžárna. Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne. K dispozícii je priestranná a plne technicky vybavená (projektor, plátno, veľká LED obrazovka) spoločenská miestnosť s krbom a terasou. Pre najmenších hostí máme pripravený nový detský kútik. Na recepcii sa nachádza automat s čerstvou kávou a ďalšími nápojmi.
Ubytování:Villa Gloria Donovaly nabízí ubytování a poskytuje hostům možnost strávit dovolenou v překrásném prostředí Donoval. Celková ubytovací kapacita je 39 lůžek.

2-lůžkové pokoje s manželskou postelí. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Na pokojích je LCD TV se satelitním příjmem. WIFI připojení ZDARMA v celém objektu.
3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Na pokojích je LCD TV se satelitním příjmem. WIFI připojení ZDARMA v celém objektu. Vybrané pokoje mají balkon.
4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Na pokojích je LCD TV se satelitním příjmem. WIFI připojení ZDARMA v celém objektu. Vybrané pokoje mají balkon.
Stravování:

Villa Gloria Donovaly nabízí snídaně formou bohatých švédských stolů. Při skupinových akcích je možné zabezpečit dovoz stravy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz