English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Donovaly > Apartmánové domy Villa Gardenia

Apartmánové domy Villa Gardenia

Donovaly


Apartmánové domy Villa Gardenia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Apartmány jsou moderně zařízené a kvalitně vybavené pro maximální pohodlí a komfort hostů. Součástí apartmánového domu je společenská místnost s krbem, barem a dětským koutkem, vhodná na uspořádání přátelských setkání, rodinných oslav, společenských akcí, firemních akcí nebo školení. Zajišťujeme také cateringové služby dle požadavků hostů.

Pro lyžaře je k dispozici lyžárna s vybavením.

Užijte si relax v našem novém wellness centru. K dispozici máte saunový svět s finskou, parní a infra saunami a vířivku. To vše v privátní atmosféře pro max.. 8 - 12 lidí. Celé wellness si můžete rezervovat jen pro sebe a své blízké či přátele a nebudete nikým rušeni.

Villa GARDENIA má před svými objekty pro hosty vyhrazených dostatek parkovacích míst, které jsou osvětleny a chráněné kamerovým systémem.
Umístění:DONOVALY

Patří mezi středisko, které turisté vyhledávají během zimní a letní rekreace. Donovaly se rozprostírají na pomezí Národních parků Nízké Tatry a Velká Fatra. VPARK SNOW Donovaly mimo jiné najdete:

Lanovky a vleky lyžařských svahů Nová Hoľa a Záhradište - upravené svahy pro náročné i rekreační lyžaře
Dětský FUN PARK - největší a nejlépe vybavená lyžařská škola ve střední Evropě
FUN Aréna Donovaly - bobová dráha, banget trampolíny, lezecká stěna, lanové centrum
Cykloaréna Donovaly - 25 cyklostezek v celkové délce 253 km
Habakuky - Dobšinského pohádkový svět - unikátní pohádková vesnička pro malé i velké
Turistika - vynikající podmínky pro turistiku pro všechny kategorie turistů po hřebenech okolních hor
Ubytování:

Nové apartmánové domy nabízejí hostům ubytování v 12 apartmánech různých velikostí pro 2 - 6 osob. Celková kapacita je 40 lůžek. Apartmány mají jednu nebo dvě obytné místnosti a koupelnu. Součástí každého apartmánu je kuchyňská linka se spotřebiči.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz