English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzión Kachelman

Banská Štiavnica


Penzión Kachelman
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Budova Penzionu Kachelman je původně měšťanský dům vystavěný na přelomu 16. a 17. Století. V interiéru objektu byly zachovány některé cenné výtvarné a architektonické prvky. Věříme, že svým komfortním a stylovým zařízením a především kvalitou poskytovaných služeb uspokojíme i náročnější hosty. Nabízíme ubytování až pro 70 osob (vč. přistýlek) ve 22-ti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a dvou apartmánech s krbem, minibarem a kuchyňkou. Každý pokoj má vlastní koupelnu (s vanou nebo sprchou), TV se satelitem…Hostům je v přízemí penzionu k dispozici příjemná restaurace (70 míst) s krbem a WiFi připojením na internet, v letních měsících jsou v provozu dvě terasy každá s kapacitou 30 míst, kde si můžete vychutnat grilovaná jídla při uklidňujícím pohledu na přilehlé jezírko. Využít můžete též služeb našeho relaxačního centra se saunou, jakuzzi a odpočívárnou. Pro různá setkání, oslavy, firemní semináře a školení je vhodný náš „myslivecký salónek“ pro 25 osob. V dohledné době bude též k dispozici multimediálně vybavená školící místnost pro 50 lidí. Parkování je zajištěno na hlídaném parkovišti u hotelu.
Ubytování:Celková kapacita hotelu je 70 lůžek z toho 19 přistýlek ve 22-ti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a 2 apartmánech s krbem, minibarem a kuchyňkou. Pokoje jsou útulně a komfortně vybaveny.
Stravování:Restaurace Kachelman Vám nabízí tradiční kuchyni se širokým výběrem jídel a nápojů z domácí i mezinárodní kuchyně, v útulném prostředí s příjemnou atmosférou. Kapacita restaurace je 70 míst s možností rozšíření až na 100 míst. Dvě letní terasy s kapacitou 30-ti míst, jedna situovaná vedle parku a druhá soukromá u jezírka s grilem. Pro různá setkání, oslavy, firemní semináře a školení je vhodný „myslivecký salónek“ pro 25 osob. V dohledné době bude též k dispozici multimediálně vybavená školící místnost pro 50 lidí. Parkování je zajištěno na hlídaném parkovišti u hotelu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz