English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links

Hotel Bristol

Banská Štiavnica


Hotel Bristol
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Bristol se nachází v jedné z nejkrásnějších budov v centru města Banská Štiavnica, jejíž historická část je zapsaná v seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Budova ze začátku 20 st. vyniká secesní fasádou s karyatida (sochy ženské postavy které slouží jako nosný prvek, nahrazující sloup nebo pilíř, jejich mužským ekvivalentem je Atlant).

Hotel nabízí komplexní hotelové, gastronomické služby i přípravu společenských událostí a soukromých akcí. Je vhodný pro jednotlivce, obchodní cestující i skupinové zájezdy. Hotel Bristol Restaurace se zaměřuje na klasickou gastronomii, s nabídkou domácích a zahraničních jídel. Naší snahou je využívat pro přípravu jídel především lokální produkty. Restaurace má dvě podlaží, interiérově laděné v historickém duchu, s velmi pohodlným flexibilním sezením, které lze upravit přesně podle představ našeho zákazníka.

Secesní atmosféra prostor restaurace přímo předurčuje k uspořádání svateb, oslav, promocí, firemních akcí, či koncertů. Celková kapacita dvou podlaží je 100 míst. V prostorách Hotelu Bristola se nachází také konferenční místnost s vlastní kuchyní a barem vhodná pro semináře, prezentační účely, ale i menší soukromé společenské akce s kapacitou 50 osob ..
Stravování:Secesní atmosféru restaurace Hotelu Bristol si každý den vychutnává mnoho hostů. Vždy milá obsluha s úsměvem na tváři a široká nabídka nápojů, dezertů dělají z této restaurace a kavárny místo plné vybraných chutí, delikátních vůní a příjemných setkání.

Kavárna s restaurací ma oddělenou část pro kuřáky s nahoru výsuvnými okny, přičemž dřevěný výklad je jediný zachovalý originální výklad v Banské Štiavnici.

Restaurace poskytuje bezplatné wifi připojení.

Z restaurace je přístup na letní terasu ve dvoře orientovanou na jih, jakož i přístup do rozsáhlých sklepních prostor, jejichž využití se připravuje (vinný sklep, bar, diskotéka, mučírna)© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz